Revolut

Polskie karty i numery kont w Revolut już dostępne!

Grzegorz Ułan
Polskie karty i numery kont w Revolut już dostępne!
60

Na tę wiadomość czekali chyba wszyscy obecni klienci Revolut w Polsce - od teraz zarówno karty jak i numery kont w Revolut będą rozpoznawane jako polskie.

Dzięki tej nowości będziemy mogli już bez problemów i kombinacji podać numery kont Revolut pracodawcy do przelewu pensji.

Karol Sadaj, country manager Revolut w Polsce:

Polska jest jednym z najważniejszych rynków dla Revolut i chcemy by nasi użytkownicy realizowali transakcje w najprostszy możliwy sposób. Dzięki karcie i kontu, które są rozpoznawane jako polskie, łatwiej wypłacimy pieniądze, zapłacimy kartą oraz ustawimy stały przelew z banku lub od pracodawcy.

Okazuje się, że to nie jedyna nowość dla polskich użytkowników Revolut, otóż Polska stała się drugim krajem po Wielkiej Brytanii, gdzie usługi Revolut dostępne są w pełni ojczystym języku, do tego ze wsparciem w języku polskim, gdyż Revolut udostępnił właśnie w swojej aplikacji czat wsparcia dla klientów w naszym języku.

Revolut stanie się również bardziej dostępny dla osób, które nie posługują się językiem angielskim. Będą one mogły skorzystać z supportu w języku polskim na czacie w aplikacji. To naturalny krok z uwagi na fakt, że w naszym centrum usług w Krakowie pracuje większość spośród 600 pracowników firmy. Obecnie już ponad 350 osób.

W związku z tymi nowościami Revolut przedłużył promocję darmowej wysyłki fizycznych kart dla polskich użytkowników. Promocja dotyczy standardowej karty Revolut, kończy się 25 grudnia o północy czasu GMT. Co ciekawe Revolut po raz pierwszy zdradził, ile klientów skorzystało z tej darmowej wysyłki kart. Sam byłem ciekaw, ilu z tych 250 tysięcy klientów Revolut w Polsce, jest tych z darmowej wysyłki. Otóż na dzisiaj jest ich już 280 tysięcy, a z darmowej wysyłki kart skorzystało 30 tysięcy osób.

Źródło: Revolut.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu