Płatności i bankowość

Revolut nie do zatrzymania - 50 tys. nowych kont w dwa miesiące i znowu wysyłają darmowe karty

Grzegorz Ułan
Revolut nie do zatrzymania - 50 tys. nowych kont w dwa miesiące i znowu wysyłają darmowe karty
27

Niesamowicie dobre przyjęcie ma Revolut w naszym kraju, dziś przedstawiciele firmy poinformowali nas o rekordowych miesiącach - czerwcu i lipcu, kiedy to Polacy założyli 50 tys. nowych kont. Kolejne mogą być równie udane, bo powróciła promocja z wysyłką darmowej karty.

Porównując ostatnie dwa miesiące z poprzednimi, mówimy o wzroście na poziomie 35%, łącznie Revolut ma w Polsce już 150 tysięcy klientów indywidualnych, kiedy jeszcze w marcu mieli takie plany, aby osiągnąć taką liczbę do końca tego roku.

Oczywiście wpływ na to ma okres wakacyjny i fakt, że Revolut świetnie sprawdza się w wyjazdach za granicę, o czym przekonywał Was już Kamil, po wyjeździe do Azji.

Karol Sadaj, country manager Revolut w Polsce:

Miliony Polaków spędzają w tym roku wakacje za granicą. Podczas podróży płacą w kilkudziesięciu różnych walutach. Ci którzy wybrali Revolut, robią to bez prowizji za przewalutowanie, po kursie międzybankowym. Pozostali, niestety, często dopłacają. Czasy się zmieniły. Polacy nie ograniczają wyjazdów tylko do strefy Euro. Płacą na wakacjach w Kunach, Jenach, Batach, Koronach Islandzkich i wielu innych walutach. By sprostać tym oczekiwaniom staramy się maksymalnie poszerzyć zakres obsługiwanych walut. Wpłacając na kartę Revolut wyłącznie złotówki, można nią dziś płacić bez prowizji w 150 walutach. Dzięki Revolut, na wyjeździe zagranicznym można zaoszczędzić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych - w zależności od destynacji, długości urlopu i poziomu wydatków.

Popularność Revolut w Polsce będzie pewnie rosła jeszcze bardziej zwłaszcza, że wrócili z promocją na wysyłkę darmowej karty, którą możecie podpiąć w aplikacji. Promocja obowiązuje tylko nowych użytkowników.

Warunkiem jest jedynie założenie nowego konta korzystając koniecznie z tego linku - https://www.revolut.com/pl/?p=PL_WAKACJE, po czym doładować konto kwotą minimum 20 zł. Czas promocji jest ograniczony, musicie się zmieścić z tym do końca sierpnia.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu