Płatności i bankowość

Revolut Metal - Pierwsza (bezstykowa) metalowa karta na polskim rynku

Grzegorz Ułan
Revolut Metal - Pierwsza (bezstykowa) metalowa karta na polskim rynku
22

Revolut nie ustaje w nowościach, które udostępniają w swojej ofercie systematycznie. Dziś debiutuje nowa metalowa karta płatnicza Revolut Metal.

Revolut Metal to karta zbliżeniowa, dzięki której uzyskacie 1% moneyback w walutach FIAT lub kryptowalutach za wszystkie zakupy poza Europą i 0.1% dla płatności w Europie.

Karol Sadaj, Country Manager Revolut w Polsce:

Staramy się wprowadzać innowacje, których nie ma nikt inny. Revolut Metal to aktualnie jedyna oferowana w Polsce karta z metalu obsługująca płatności bezstykowe.

Dodatkowo posiadacze nowej karty uzyskają zwiększony trzykrotnie limit wypłat bez prowizji z bankomatów na całym świecie - 2400 zł oraz mogą skorzystać z usługi concierge, dzięki którym będą mogli zlecić między innymi zakup biletów lotniczych lub biletów na koncerty.

Nik Storoński, założyciel i CEO Revolut:

Jestem przekonany, że Revolut Metal stanie się ekskluzywną kartą przyszłości i niezbędnym atrybutem każdego międzynarodowego podróżnika. Chociaż już teraz oferta zawiera wiele nowych funkcji, czeka nas jeszcze więcej, w tym trading bez prowizji i poczekalnie na lotniskach. Wprowadzenie karty Revolut Metal jest również ważnym krokiem w kierunku generowania dodatkowych przychodów, szczególnie ważnych w momencie gdy przygotowujemy się do uruchomienia bezprowizyjnej platformy tradingowej i rozszerzenia działalności na Amerykę Północną i Azję jeszcze w tym roku.

Ponadto w pakiecie z kartą będzie można korzystać z nielimitowanej wymiany walut, bezpłatnych przelewów międzynarodowych oraz z ubezpieczenia podróżnego, obejmującego opiekę zdrowotną i dentystyczną, jak i ubezpieczenie od zgubionego bagażu i odwołanych lotów.

To oczywiście nie wszytko, w przyszłości posiadacze metalowych kart będą mogli liczyć na zniżki na saloniki lotniskowe, konta rodzinne czy nielimitowane karty wirtualne zmieniające numer po każdej transakcji.

Jeśli jednak nie skusicie się na tą nową opcję, przypominam, że nadal trwa promocja dostępna do końca sierpnia, dzięki której otrzymacie darmową zwykłą kartę. Szczegóły promocji opisywaliśmy niedawno w tym wpisie - Revolut nie do zatrzymania – 50 tys. nowych kont w dwa miesiące i znowu wysyłają darmowe karty.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu