Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Polski NaviExpert pojawił się na iOS!

GM
Grzegorz Marczak
21

Wreszcie nareszcie można by powiedzieć. NaviExpert wreszcie wydał wersję na iOS. Pomimo wielu rozwiązań do nawigacji i mierzenia natężenia korków w mieście (w formie aplikacji mobilnych) ta pozycja wydaje mi się bardzo ciekawa. Przede wszystkim faktycznie nieźle radzą sobie z ruchem miejskim...

Wreszcie nareszcie można by powiedzieć. NaviExpert wreszcie wydał wersję na iOS. Pomimo wielu rozwiązań do nawigacji i mierzenia natężenia korków w mieście (w formie aplikacji mobilnych) ta pozycja wydaje mi się bardzo ciekawa.

Przede wszystkim faktycznie nieźle radzą sobie z ruchem miejskim i omijaniem korków a jak wiecie jest to kluczowa funkcja w jeździe po naszych zakorkowanych drogach. Do tego wszystkie NaviExpert posiada też funkcje znane do tej pory z takiego rozwiązania jak Janosik czyli możliwość ostrzeżenia innych kierowców o "różnych zdarzeniach drogowych" przez wewnętrzne CB. Dodatkowo aplikacja oferuję jakże przydatną dziś porównywarkę cen paliw (znajdziemy najtańszą stację benzynową w pobliżu naszej lokalizacji) oraz bazę użytecznych miejsc i wydarzeń.

Zabieram się za testowanie - tydzień jest za darmo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu