Telekomy

Nowy dekoder polsat soundbox 4K z Android TV już dostępny. W jakich ofertach?

Grzegorz Ułan
Nowy dekoder polsat soundbox 4K z Android TV już dostępny. W jakich ofertach?
8

W ofercie Polsat Box pojawiło się właśnie zupełnie nowe urządzenie - dekoder polsat soundbox 4K z Android TV.

Parametry tego dekodera robią wrażenie, zresztą niedługo powinniśmy mieć dla Was recenzję tego sprzętu, tymczasem z jego specyfikacją możecie zapoznać się na dedykowanej stronie - polsat soundbox 4K.

Wspomnę tu tylko, że urządzenie to powstało we współpracy z firmą Sagemcom i globalną prestiżową marką audio Bang & Olufsen, dzięki czemu możemy tu liczyć na doskonały dźwięk z wbudowanych czterech głośników, wykorzystujących technologię Dolby Atmos.

Do tego między innymi:

  • platforma Android TV, czyli cały zasób aplikacji i gier z Google Play,
  • pilot Bluetooth z wyszukiwaniem głosowym (Asystent Google),
  • wbudowane Wi-Fi 6 z obsługą częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz,
  • wbudowany Chromecast
  • funkcje CatchUp, TimeShift, reStart i nagrywanie w chmurze nPVR

Dekoder ten możemy otrzymać wraz z ofertą telewizji, w jednym z powyższych pakietów. Co istotne, dekoder ten obsługuje zarówno telewizję satelitarną, jak i kablową IPTV, z opcją wygodnego i szybkiego przełączanie pomiędzy nimi.

Z dekodera polsat soundbox 4K mogą korzystać użytkownicy telewizji satelitarnej oraz kablowej IPTV (po podłączeniu go do internetu w obydwu przypadkach). Oznacza to, że kanały telewizyjne można oglądać przez satelitę albo internet, a funkcja DUO pozwala na swobodne przełączanie pomiędzy tymi technologiami w ramach tej samej oferty TV i jednej opłaty za pakiet.

Nie ma tu żadnych ograniczeń, co do wybranego pakietu telewizyjnego, dekoder polsat soundbox 4K otrzymamy już w najtańszym pakiecie za 30 zł miesięcznie, a dla klientów innych usług Polsat Box czy Plusa z rabatem 9 zł, czyli za 21 zł miesięcznie.

Z kolei klienci, którzy aktualnie korzystają z jakiegoś starszego dekodera, a mają mniej niż 6 miesięcy do końca umowy, mogą go wymienić już teraz na nowego polsat soundbox 4K.
Źródło: Polsat Box.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

newsplus-sekcja