Mobile

Polacy z Vivid Games zapowiadają sequel swojej mobilnej superprodukcji - Real Boxing 2 [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Polacy z Vivid Games zapowiadają sequel swojej mobilnej superprodukcji - Real Boxing 2 [prasówka]
3

Jeżeli zagrywaliście się w polską mobilną superprodukcję Real Boxing, mamy dobre wiadomości. Twórcy zapowiedzieli sequel, który ma się wyróżniać m.in. zaawansowaną i bardzo realistyczną oprawą graficzną. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas naprawdę solidna premiera. Real Boxing 2 https://youtu.b...

Jeżeli zagrywaliście się w polską mobilną superprodukcję Real Boxing, mamy dobre wiadomości. Twórcy zapowiedzieli sequel, który ma się wyróżniać m.in. zaawansowaną i bardzo realistyczną oprawą graficzną. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas naprawdę solidna premiera.

Real Boxing 2

Pierwsza odsłona Real Boxing okazała się dużym sukcesem i przyczyniła do zaistnienia polskiego studia. Wczoraj Vivid Games ujawniło plany dotyczące sequela, który ma pojawić się jeszcze w tym roku. Jak nietrudno się domyślić, zasady nie ulegną raczej wywróceniu do góry nogami. Otrzymamy natomiast bardzo zaawansowaną i realistyczną oprawę graficzną bazującą na silniku Unreal Engine 4. Nie zabraknie też dobrze znanych trybów gry: kampani, w której rozwiniemy swojego własnego, stworzonego od podstaw boksera oraz funkcjonalnego trybu multiplayer.

Nie będzie MatchSticka

Dawno, dawno temu pisałem o projekcie MatchStick. Był to pomysł na dongle'a podłączanego do HDMI, który pozwalał naszemu telewizorowi (lub dowolnemu innemu ekranowi) działać pod kontrolą Firefox OS. Miała to być skuteczna alternatywa dla Chromecasta. Na plus zdecydowanie przemawiała niska cena, a także zapowiadane bardzo rozbudowane wsparcie ze strony deweloperów. Dziś już wiemy, że nic z tego nie wyjdzie. Po zgromadzeniu 470 tys. dolarów w ramach akcji crowdfundingowej, twórcy ogłosili rezygnację z projektu. Wpłącający mają otrzymać zwrot 100 proc. poniesionych kosztów. Szczegóły na ten temat znajdziecie na Kickstarterze.

Gears of War w pakiecie

Wspaniała wiadomość dla fanów serii Gears of War. Osoby, które zakupią i uruchomią zremasterowane Gears of War: Ultimate Edition między 25 sierpnia a 31 grudnia, otrzymają zupełnie bezpłatnie wszystkie cztery części GoW wydane dotąd na Xboksa 360. Tym samym firma z Redmond robi użytek ze swojej kompatybilności wstecznej, sprawiając, że wokół premiery zaczyna być głośniej niż kiedykolwiek. Co więcej, posiadacze GoW: Ultimate Edition mogą liczyć również na dostęp do bety czwartej części serii, której premierę zaplanowano na 2016 rok. Jeżeli w identyczny sposób będą traktowane inne debiuty exclusive'ów Microsoftu, zapowiada się niezły rok dla posiadaczy XOne.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu