5

Podróbki Samsung Galaxy S21 już dostępne. Na kilka dni przed oficjalną zapowiedzią flagowców

facepalm
Takie rzeczy tylko w Chinach. Na tamtejszym rynku pojawiły się podrabiane modele Samsung Galaxy S21 Plus oraz Samsung Galaxy S21 Ultra.

Jak pewnie doskonale wiecie — Samsung zaprasza na oficjalną premierę Galaxy S21 na 14. stycznia. Już w przyszłym tygodniu nowe flagowce nie będą skrywały przed nami absolutnie żadnych tajemnic — chociaż trudno mówić o tym, by teraz ich było ich jakoś spektakularnie dużo. Po tym jak wyciekły teasery wideo, specyfikacja, ceny, a nawet software’owe nowości w One UI 3.1 — prawdopodobnie zbyt wielu niespodzianek nie będzie. Ale chiński rynek jak zwykle potrafi zaskoczyć. Z raportu serwisu iFeng wynika, że podrabiane Smartfony Samsung Galaxy S21 oraz Samsung Galaxy S21 Ultra trafiły już na tamtejszy rynek. Ba, można je nawet zobaczyć na załączonych zdjęciach.

podrabiane samsung galaxy s21

Jak widać — modele te bazują na dotychczasowych przeciekach. Identyczne obudowy jak na teaserach i renderach/fotografiach, które trafiły do sieci kilka tygodni temu. Jestem bardzo ciekawy czy w podróbkach udało się też skopiować całą resztę: układy, ekrany, wsparcie dla rysika S Pen i całą resztę, która ma przyciągnąć użytkowników do zakupu najnowszych flagowców.

To co się dzieje na tamtejszym rynku od lat pozostaje dla mnie zagadką — ale jak widać, da się. I znając życie: nawet podrabiane wersje najnowszych flagowców Samsunga znajdą swoje grono miłośników. Najlepszym zwrotem akcji w całej tej zabawie byłoby jednak to, gdyby dotychczasowe informacje związane z wyglądem najnowszej linii smartfonów Samsunga się nie potwierdziły. Wówczas widoczne na zdjęciach Galaxy S21 Ultra i Galaxy S21 Plus byłyby najbardziej wyjątkowymi sprzętami, a ich właściciele mieliby powody do radości. Chociaż po całym natłoku informacji – taki obrót zdarzeń jest bardzo mało prawdopodobny…

Źródło