38

Poczta Polska z aplikacją na smartfony

Z tą aplikacją to trochę tak na wyrost, ale taką informację właśnie dostaliśmy od Poczty Polskiej. W rzeczywistości to mobilna wersja strony do śledzenia przesyłek wzbogacona o historię wyszukiwanych paczek oraz lokalizację najbliższej placówki, jak i innych, znajdujących się w pobliżu. Niemniej to kolejny krok do przeobrażania się ku lepszemu naszego monopolisty, zapoczątkowanego w tym […]

Z tą aplikacją to trochę tak na wyrost, ale taką informację właśnie dostaliśmy od Poczty Polskiej. W rzeczywistości to mobilna wersja strony do śledzenia przesyłek wzbogacona o historię wyszukiwanych paczek oraz lokalizację najbliższej placówki, jak i innych, znajdujących się w pobliżu. Niemniej to kolejny krok do przeobrażania się ku lepszemu naszego monopolisty, zapoczątkowanego w tym roku, więc warto się z tym zapoznać, no i korzystać, zwłaszcza przez osoby, które na co dzień korzystają z jego usług.

Sama, nazwijmy to aplikacja, pozwala na śledzenie przesyłek po wpisaniu ich numeru. Dodatkowo możemy podejrzeć historię ostatnich wyszukiwań, co okazuje się przydatne przy długo oczekiwanych paczkach, do wyszukiwania których wracamy co chwilę.

sprawdzanie

Oprócz przesyłek możemy sprawdzić lokalizację najbliższej placówki z podstawowymi informacjami o nich, na przykład godziny otwarcia czy numer telefonu. Tutaj również możemy wyszukiwać je według nazw ulic.

placowki

Ponadto, już mniej ciekawa opcja, czyli Aktualności, gdzie możemy sprawdzić kolejne nowinki, jakimi raczyć nas będzie Poczta Polska w przyszłości.

Aplikacja dostępna jest pod adresem – http://mobilna.poczta-polska.pl/, dostępna rzecz jasna na każdego smartfona z dostępem do sieci.