Telekomy

Potrzebujesz dodatkowych 10 GB transferu na wakacje? Virgin Mobile rozdaje je za darmo

Grzegorz Ułan
Potrzebujesz dodatkowych 10 GB transferu na wakacje? Virgin Mobile rozdaje je za darmo
23

Oj sypią tymi GB na prawo i lewo, najpierw Orange w ofercie na kartę, teraz Virgin Mobile. Z tą tylko różnicą, że VM daje je za darmo, przynajmniej na 30 dni.

Po zarejestrowaniu karty, dostajemy w prezencie 10 GB do wykorzystania przez 30 dni. W regulaminie promocji można przeczytać, że oferta dotyczy wszystkich starterów dostępnych na stronie, jak i dla osób przenoszących numer od innego operatora.

Starter możemy wykorzystać na 3 sposoby, cieszyć się z 10 GB na koncie z doładowaniem 5 zł, doładować konto i aktywować #WAKACYJNY_WYPAS z dodatkowymi 10 GB lub doładować 25 zł i aktywować pakiet #BEZLIMITU, co da łącznie 30 GB i nielimitowane rozmowy oraz SMS-y.

Zawsze jak piszemy o nowościach u wirtualnych operatorów korzystających z nadajników Play, pojawiają się komentarze o ograniczeniu prędkości do 1,5 MB w roamingu krajowym. Virgin Mobile już w regulaminie zastrzega, że nie zależy to od nich i polecają korzystanie z nadajników Play, gdzie osiągane prędkości mogą sięgać do 70 Mbit/s. Jak to wygląda w rzeczywistości, sami wiecie najlepiej...

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu