Telekomy

Potrzebujesz dodatkowych 10 GB transferu na wakacje? Virgin Mobile rozdaje je za darmo

Grzegorz Ułan
23

Oj sypią tymi GB na prawo i lewo, najpierw Orange w ofercie na kartę, teraz Virgin Mobile. Z tą tylko różnicą, że VM daje je za darmo, przynajmniej na 30 dni.

Po zarejestrowaniu karty, dostajemy w prezencie 10 GB do wykorzystania przez 30 dni. W regulaminie promocji można przeczytać, że oferta dotyczy wszystkich starterów dostępnych na stronie, jak i dla osób przenoszących numer od innego operatora.

Starter możemy wykorzystać na 3 sposoby, cieszyć się z 10 GB na koncie z doładowaniem 5 zł, doładować konto i aktywować #WAKACYJNY_WYPAS z dodatkowymi 10 GB lub doładować 25 zł i aktywować pakiet #BEZLIMITU, co da łącznie 30 GB i nielimitowane rozmowy oraz SMS-y.

Zawsze jak piszemy o nowościach u wirtualnych operatorów korzystających z nadajników Play, pojawiają się komentarze o ograniczeniu prędkości do 1,5 MB w roamingu krajowym. Virgin Mobile już w regulaminie zastrzega, że nie zależy to od nich i polecają korzystanie z nadajników Play, gdzie osiągane prędkości mogą sięgać do 70 Mbit/s. Jak to wygląda w rzeczywistości, sami wiecie najlepiej...

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu