Telekomy

Nie wiesz czy w Twojej lokalizacji jest zasięg LTE? Weź Internet LTE od Plusa na próbę

Grzegorz Ułan
23

Problem z internetem mobilnym w domu jest taki, że mamy obecnie pokrycie większości kraju zasięgiem LTE, ale często okazuje się, że w wybranych lokalizacjach nie ma go wcale lub jest jedna lub dwie „kreski”, co wyklucza tę technologię do wygodnego korzystania z sieci, lepiej już przełączyć się HDSPA+, ale wybraliśmy LTE i co wtedy? Plus przygotował właśnie promocję, dzięki której za 9 zł przez dwa tygodnie będziecie mogli sprawdzić ich internet mobilny u siebie w domu bez zobowiązań.

W zestawie dostaniecie router WiFi (promowany będzie ZTE MF971V) lub modem LTE, jeśli zdecydujecie się na opcje tylko SIM. Przez 14 dni (zakup w salonie) lub 15 dni (zakup internetowy), będziecie mogli korzystać z internetu mobilnego w domu i testować zasięg Plusa w Waszej lokalizacji bez opłaty abonamentowej, a jedynie uiszczając opłatę aktywacyjną 9 zł. Jeśli Wam się nie spodoba, bez żadnych konsekwencji możecie sprzęt zwrócić po danym okresie testowym.

Do wyboru jest kilka planów taryfowych. Tutaj zaprezentuje tylko te z oferty SIM; ceny z routerem uzależnione są od wybranego modelu.

Z dodatkowych opcji dostępne są, między innymi pakiety telewizji IPLA oraz HBO GO. A co ważne, dowiedziałem się niedawno od rzecznika Plus, że transfer wykorzystany na oglądanie filmów i seriali przez HBO GO nie pomniejsza transferu danych z abonamentu.

Promocja obowiązuje od dziś w salonach oraz sklepach internetowych Plus i Cyfrowego Polsatu. Czy warto skorzystać? Jeśli zastanawiacie się nad internetem mobilnym do domu, jak najbardziej. Biorąc pod uwagę niski koszt testów, i pamiętając, że podpisując umowę na innych warunkach wiążemy się z operatorem na minimum 2 lata to zawsze warto skorzystać z możliwości wcześniejszego przetestowania zasięgu i prędkości oferowanego internetu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu