Telekomy

Nowa oferta na kartę w Orange korzystniejsza niż w nju mobile

Grzegorz Ułan
58

Nie sądziłem, że to kiedykolwiek powiem, ale patrząc na wczorajszą nową ofertę na kartę od Orange, gdzie dostajemy no limit na rozmowy i SMS-y oraz 50 GB transferu danych za 30 zł miesięcznie - to wychodzi na to, że oferta Orange na kartę przebiła ofertę nju mobile i to zarówno tę na kartę, jak i z rachunkiem.

Dziś już oficjalnie Orange potwierdził nową ofertę na kartę, zwiększającą kilkukrotnie liczbę GB. Wczoraj miałem wątpliwości czy każdorazowe doładowanie konta określoną kwotą zwiększa jeszcze bardziej te limity GB, ale mieliście racje - zwiększa.

W rezultacie w ofercie dla przenoszących numer, standardowo dostajemy 35 GB, a jeśli doładujemy konto 30 zł, łącznie dostajemy 50 GB, co miesiąc. Do tego za każde kolejne doładowanie zwiększa się nam transfer o 1 GB. Czyli po pierwszym miesiącu mamy 51 GB, po drugim 52 GB itd.

Porównałem to dziś do oferty submarki Orange - nju mobile i widać, że w Orange wychodzi to korzystniej i taniej (z pominięciem oferty dla dwojga, no i nie patrząc na brak MMS-ów w Orange).

W nju mobile na kartę maksymalnie możemy zdobyć 30 GB transferu danych po 2 latach za 29 zł (ze stacjonarnymi 39 zł).

W nju mobile z rachunkiem, w ofercie najwięcej - nie więcej niż 39 zł będzie to 60 GB, no ale 9 zł drożej niż w Orange, a w Orange po 10 miesiącach można już dobić do 60 GB, przy comiesięcznym doładowywaniu.

To dla przenoszących, ale dla stałych klientów, również wychodzi korzystniej. Przy doładowaniu za 35 zł dostaniemy za staż po 3 latach 20 GB, a za doładowywanie kwotą powyżej 30 zł kolejne 15 GB, łącznie więc wyjdzie 35 GB, a sumując jeszcze ten 1 GB miesięcznie, można uzbierać zdecydowanie więcej GB niż w nju mobile.

Oczywiście za nju mobile nadal przemawiają jeszcze wspomniane wcześniej usługi, takie jak numer dodatkowy czy internet dodatkowy, no i obecność nielimitowanych MMS-ów, ale patrząc tylko na jednostkowe plany i ceny, w Orange wychodzi teraz korzystniej.

Taniej i więcej? Sprawdź aktualną ofertę NJU Mobile!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile