Telekomy

Plush Abo - idealna oferta dla social-media-video maniaka

Grzegorz Ułan
Plush Abo - idealna oferta dla social-media-video maniaka
50

Młodzi ludzie potrafią kilka godzin dziennie spędzić w serwisach typu Facebook czy Instagram, konsumując tam niezliczone ilości treści czy zdjęć. Do tego dochodzą rozmowy na Messengerze lub WhatsApp, gdzie również sporo multimedialnych treści sobie przesyłają, a na koniec pozostaje jeszcze YouTube i niejeden limit transferu może polec pod takim naporem multimediów.

Dla takich młodych klientów Plush ma w swojej ofercie propozycje w postaci Plush Abo za 25 zł.

Plush ABO dla social-media maniaków

A właściwie dwie propozycje. Dla osób, które lubują się tylko w aplikacjach społecznościowych, ale nie chcą wiązać się dwuletnią umową jest abonament za 25 zł, a w nim pakiet Social free, dzięki któremu mogą do woli korzystać z aplikacji Facebook, Instagram, Messenger i WhatsApp, co nie pomniejsza limitu transferu danych. Do tego mają nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 10 GB transferu danych, który mogą wykorzystać na korzystanie, na przekład jeszcze ze Snapchata czy do pobierania aplikacji i gier ze sklepów mobilnych, no i tradycyjnego surfowania po sieci w przeglądarce.

Plush ABO dla social-media-video maniaków

Natomiast dla osób, które dodatkowo intensywnie korzystają z YouTube jest druga opcja w tej samej cenie, gdzie również mamy no limit na rozmowy i wiadomości oraz ten sam pakiet Social free, ale więcej transferu danych, bo 15 GB. A jeśli tyle nie wystarczy mogą w każdej chwili dokupić sobie pakiet Video (za 4,99 zł), który pozwala na korzystanie z YouTube bez pomniejszania transferu danych z limitu. Co ważne, pakiet ten można aktywować czy dezaktywować w każdej chwili, nawet podczas trwania okresu rozliczeniowego i zostanie włączony lub wyłączony w ciągu 24 godzin. Przy tym, przy umowie na 24 miesiące pakiet ten jest za darmo przez 3 miesiące.

Plush ABO dla dwojga

Młodzi ludzie też liczą pieniądze i szukają oszczędności, dla nich w Plush ABO jest opcja ABO Duet. W przypadku obu opisanych wyżej ofert, wystarczy znaleźć sobie kogoś do pary, może być ktoś z rodziny, brat czy siostra lub znajomych (tu raczej tylko ta pierwsza opisana oferta, znajomi mogą się pokłócić) i zakupić drugi numer. Wtedy oba numery zamiast 25 zł, będą płacić 20 zł co miesiąc za swój pakiet.

ABO Duet można skonfigurować sobie w dowolnych opcjach umowy. Główny numer może być w umowie na 24 miesiące, a numer dodatkowy na czas nieokreślony i odwrotnie.

Wakacje od ABO

Wprawdzie wakacje już prawie za nami, ale jak mamy dopiero w planach wyjazd i nie będziemy korzystać z telefonu lub w jakimkolwiek innym terminie zechcemy wyłączyć swój abonament, nie ma z tym problemu, w każdej chwili jednym SMS-em możemy to zrobić i nie płacić za czas, w którym nie korzystamy z telefonu.

--

Tekst powstał przy współpracy z Plush.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu