Samsung

Ceny Samsunga Galaxy Note 8 w Polsce

Grzegorz Ułan
Ceny Samsunga Galaxy Note 8 w Polsce
33

Dziś odbyła się oficjalna premiera nowego telefonu od Samsunga, czyli Galaxy Note 8. To ważna i trudna premiera dla tego producenta z wiadomych względów. Zeszłoroczny debiut poprzedniej wersji, czyli Galaxy Note 7 zakończył się kompletną porażką i zwrotami z uwagi na wadliwą konstrukcję baterii, która powodowała samozapłony. Niemniej mamy już nową wersję tego flagowca, a wraz z premierą zaczęły się pojawiać cenny nowego Galaxy Note 8.

Cena Samsung Galaxy Note 8 w Plus GSM

Pierwszy przeciek dotyczył cennika Plusa, do którego dotarł dziś GSM Online. Jak widać Plus wycenił ten model dość wysoko, we wszystkich swoich taryfach.

Ceny wahają się w zależności od wybranej taryfy i liczby rat za telefon. W opcji na 25 rat za Samsunga Galaxy Note 8 zapłacimy od 4355 zł do 4359 zł. Złotówkę taniej całkowitego kosztu za sam telefon poniesiemy w przypadku wyboru 37 rat, podobnie ceny się kształtują w opcji na 49 rat.

Po premierze Plus udostępnił też stronę dedykowaną przedsprzedaży. A tak wygląda cennik dla wybranej oferty w abonamencie za 56,99 zł - Łącznie do zapłaty za telefon będzie 4354 zł

Cena Samsung Galaxy Note 8 w Orange

W Orange też mamy już dedykowaną stroną z ofertą przedsprzedażową (wysyłka zamówień od 14 września), Galaxy Note 8 będzie sprzedawany również ze stacją DeX. W abonamencie za 69,99 zł, rata miesięczna za zestaw będzie wynosiła 147,00 zł, łącznie do zapłaty za miesiąc będzie więc 217 zł miesięcznie.

Dodając do tego opłatę na start - 199 zł, za sam telefon zapłacimy tu 3727 zł, czyli o wiele mniej niż w Plusie.

Cena Samsung Galaxy Note 8 w T-Mobile

T-Mobile przygotował kilka wariantów swojej oferty przedsprzedażowej Samsunga Galaxy Note 8 w zestawie ze stacją Dex. W ofercie T-Mobile - Bez limitu na 36 miesięcy, cena zestawu waha się od 199 zł do 2459 zł, w zależności od wybranego wariantu abonamentu.

W tej samej ofercie na 24 miesiące cena odpowiednio wzrasta, tutaj widełki kształtują się w granicach od 1689 zł do 3139 zł.

No i standardowa oferta T1 i T2, ceny telefonu ze stacją od 3089 zł do 3599 zł.

W ofercie biznesowej natomiast, ceny wyglądają tak:

Cena Samsung Galaxy Note 8 w Play

W Play cena Galaxy Note 8 kształtuje się na poziomie poniżej 4 tys. złotych, z tym że trzeba się liczyć z dopłatą do abonamentu. W podstawowej ofercie Solo Stan Nielimitowany w miejsce 50 zł za abonament zapłacimy 60 zł miesięcznie, a telefon dostaniemy za 3799 zł.

Ceny Samsung Galaxy Note 8 w sklepach

Ruszyła też przedsprzedaż w polskich sklepach, cena detaliczna ustalona została na 4299 zł.

W Saturnie na przykład, w takiej cenie będą obie wersje Note 8 - Midnight Black oraz Maple Gold razem ze stacją Dex.

Podobnie, jak w oficjalnym sklepie Samsunga, również w zestawie z Dex, ale za stację dopłacimy tu złotówkę.

Zapraszam jeszcze do zapoznania się ze szczegółami odnośnie samego aparatu w naszych wpisach:

<!-- wtf -->

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu