Telekomy

Więcej za więcej - nowa oferta na abonament w Plusie

Grzegorz Ułan
Więcej za więcej - nowa oferta na abonament w Plusie
5

Plus jako trzeci z operatorów „wielkiej czwórki” zdecydował się dziś na udostępnienie nowej oferty abonamentowej - komórkowej, internet światłowodowy i internet mobilny. Podobnie do pozostałych, mamy tu ponownie zastosowaną zasadę przy konstrukcji nowej oferty - więcej za więcej.

Na wstępie informacja ogólna - Plus wraz z nową ofertą abonamentową ogłosił, iż wszyscy klienci tego operatora mogą już korzystać z dostępu do 5G - zarówno klienci ofert abonamentowych, jak i na kartę i internetu mobilnego.

Nowa oferta na abonament głosowy w Plus

Plus po raz pierwszy zdecydował się na wprowadzenie nazewnictwa dla poszczególnych planów abonamentowych. Wraz z wejściem w życie nowej oferty będą to plany S, M, L oraz XL.

Do tej pory były to po prostu pakiety Plus Abonament: za 35 zł miesięcznie (rok Disney+), za 55 zł, 65 zł i 85 zł miesięcznie (dwa lata Disney+), zawierające limit transferu danych - 4 GB, 60 GB, 120 GB i 240 GB.


Po nowemu będzie to 39 zł, 59 zł, 79 zł i 99 zł miesięcznie, zawierające odpowiednio 6 GB, 50 GB, 120 GB i 250 GB - do tego w każdym planie w prezencie będzie dostęp do Disney+ na rok. Samą umowę na abonament również będzie można podpisać na rok.

W ofercie rodzinnej dostępne będą trzy plany abonamentowe: M, L i XL, przy drugim i kolejnym numerze na koncie, zapłacimy za nie odpowiednio 20 zł mniej - 29 zł miesięcznie, 30 zł mniej - 49 zł miesięcznie i aż 40 zł mniej - 69 zł miesięcznie.

Tańsze światłowody w ofercie łączonej

Również na dostępie do internetu stacjonarnego będzie można zaoszczędzić w ofercie łączonej. Posiadacze telewizji Polsat Box za minimum 30 zł miesięcznie lub abonamentu komórkowego - minimum M za 59 zł miesięcznie, za światłowody z limitem prędkości do 300 Mb/s zapłacą tylko 19 zł miesięcznie. Poza ofertą łączoną będzie to koszt 49 zł miesięcznie.


Za wyższe limity prędkości koszt miesięczny będzie wynosił:

  • do 600 Mb/s - 29 zł miesięcznie (oferta łączona) lub 59 zł miesięcznie (sam internet)
  • do 1 Gb/s - 39 zł miesięcznie (oferta łączona) lub 69 zł miesięcznie (sam internet)

Tańszy internet mobilny w ofercie łączonej

Podobny mechanizm obniżki na inne usługi, dostępny będzie w ofercie na internet mobilny. Dla posiadaczy telewizji Polsat Box za minimum 30 zł miesięcznie lub abonamentu komórkowego za 59 zł miesięcznie, koszt pakietu internetu domowego 5G z limitem 200 GB w miesiącu wyniesie 19 zł. Poza ofertą łączoną będzie to 100 GB za 49 zł.


Za wyższe limity transferu, koszt ten będzie wynosił:

  • limit 300 GB za 29 zł (oferta łączona), 150 GB za 59 zł (sam internet mobilny)
  • limit 400 GB za 39 zł (oferta łączona), 200 GB za 69 zł (sam internet mobilny)

Nowa oferta Plusa dostępna ma być na stronie i w pozostałych kanałach sprzedaży od 8 marca. Warto tu zwrócić uwagę jeszcze na znany już z nowych ofert T-Mobile i Orange, mechanizm podwyższenia abonamentu o 10 zł po upłynięciu okresu oznaczonego w umowie. Także przed końcem umowy trzeba tu koniecznie pamiętać o kontakcie z operatorem i wynegocjowaniu nowych warunków i nowej umowy. Innymi słowy - umowy na czas nieokreślony będą teraz droższe o 10 zł z automatu.

Wraz z nową ofertą, Plus przygotował też nowe spoty i ich nowych bohaterów, którzy to będą promować wyżej opisane zmiany:

Źródło: Plus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu