Gry

PlayStation Plus w listopadzie. Gry na PS4, PS3 i PS Vita

PK
Piotr Kurek
0

Gracze w nadchodzącym miesiącu będą mieli w czym wybierać i czym umilić sobie ciemne, listopadowe wieczory. Ten miesiąc jest szczególnie mocny — jeśli lubicie serię Yakuza. Sony zaprezentowało w co zagramy w ramach usługi Playstation Plus.

Plotki o grach, które mają pojawić się w usłudze Playstation Plus jak zwykle znalazły swój finał na oficjalnych kanałach Sony PlayStation jeszcze kilka dni przed oficjalnym zaprezentowaniem tych tytułów. Obrazek ze znanymi postaciami szybko zniknął, jednak nikt chyba nie myślał, że Sony w ostatniej chwili zdecyduje się na zmianę strategii i zaskoczy zupełnie innymi grami.

Listopad zapowiada się bardzo interesująco i chyba każdy powinien być zadowolony. Na pierwszy ogień mamy japoński tytuł — Yakuza Kiwami na PlayStation 4. To odświeżona część pierwsza fantastycznej serii, która błędnie nazywana jest japońskim GTA. Jest to jednocześnie bardzo fajny początek dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę w świecie japońskich grup przestępczych.

Zobacz też: 10 najlepszych remasterów gier. Do czego warto powrócić?

Drugim tytułem dla PlayStation 4 jest Bulletstorm: Full Clip Edition. Zapomniana gra doczekała się własnego odświeżenia na konsole obecnej generacji i komputery PC. Warszawskie People Can Fly dla posiadaczy PlayStation 4 przygotowało wsparcie rozdzielczości 4K. Dodatkowa zawartość, w tym wszystkie dodatki, tryb Overkill i nowe mapy w trybie Echo oraz coś dla fanów gier z serii Duke Nukem — tryb Duke Nukem’s Tour.

PlayStation Plus na PlayStation 3 i PlayStation Vita

Sony nie zapomniało o posiadaczach starszych konsol. W listopadzie właściciele PlayStation 3 będą mieli okazję zagrać w Jackbox Party Pack 2 i Arkedo Series. Pierwsze to zestaw gier online, w skład którego wchodzi Fibbage 2, Earwax, Bidiots, Quiplash XL oraz Bomb Corp. Drugi tytuł to kolekcja 3 gier w stylu retro: JUMP!, SWAP! oraz PIXEL!. Na PlayStation Vita do zagrania będzie Burly Men At Sea — sympatyczna przygodówka oraz Roundabout — zabawna zręcznościówka. Obie gry obsługują Cross-Buy i Cross-Save dla PlayStation Vita oraz PlayStation 4.

Gry do usługi PlayStation Plus trafią w najbliższy wtorek, 6 listopada, około godziny 17.

  • Yakuza Kiwami (PS4)
  • Bulletstorm: Full Clip Edition (PS4)
  • Jackbox Party Pack 2 (PS3)
  • Arkedo Series (PS3)
  • Burly Men At Sea (PS Vita i PS4)
  • Roundabout (PS Vita i PS4)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: