Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Gry

Games With Gold w listopadzie. Gry na Xbox One i Xbox 360

PK
Piotr Kurek
1

Gracze w nadchodzącym miesiącu będą mieli w czym wybierać i czym umilić sobie czekanie na najnowszą odsłonę serii wojennych strzelanek — Battlefield. Microsoft pokazało w co zagramy w ramach usługi Xbox Games With Gold.

Listopad w Games With Gold zapowiada się naprawdę mocno — w szczególności dla osób, które uwielbiają klimaty wojenne i czekają na najnowszą odsłonę serii Battlefield. Battlefield V zmierza wielkimi krokami — jego premiera już 20 listopada. Jednak dla tych, którzy nie zdążyli przyjrzeć się poprzednikowi, w Games With Gold dostępne będzie Battlefield 1 wydane w 2016 roku na Xbox One, PC i PlayStation 4. Gra będzie dostępna przez cały miesiąc. 16 listopada, na Xbox One, trafi dodatkowo Race the Sun. To zręcznościowa wyścigówka, w której słońce jest naszym wrogiem, a każde zetknięcie z cieniem może się skończyć rozbiciem pojazdu.

Zobacz też: Oto wasz i mój plan na dzisiejszy wieczór – musicie spróbować sił w Battlefield V

W listopadzie nie mogło zabraknąć gier dla posiadaczy Xbox 360. Przez pierwsze dwa tygodnie na graczy czeka Assassin's Creed — pierwsza odsłona świetnego i wciąż popularnego cyklu. To w niej poznajemy losy Altaira i zgłębiamy historię templariuszy i korporacji Abstergo. 16 listopada udostępnione będzie Dante’s Inferno, które zabiera graczy do samego piekła.

Battlefield 1 Przepustka Premium

Zanim zaklepiecie swoje kopie Battlefield 1 warto już dziś odwiedzić sklep Microsoft. Tam czeka Battlefield 1 Przepustka Premium zupełnie za darmo. A w niej znajdziemy cztery tematyczne dodatki z nowymi mapami, bronią do odblokowania i nowymi operacjami. Battlefield 1 „Nie przejdą”: Zaprawieni w boju weterani armii francuskiej stają do walki w obronie ojczyzny. Battlefield 1 „W imię cara”: Dołącz do armii rosyjskiej i przenieś się na największy front Wielkiej Wojny. Battlefield 1 „Niespokojne wody”: Weź udział w wojnie morskiej. Battlefield 1 „Apokalipsa”: Weź udział w brutalnych bitwach okrutnej Wielkiej Wojny. Przepustka Premium zawiera także 14 zaawansowanych pakietów bojowych, 14 wyjątkowych nieśmiertelników i priorytet podczas dołączania do serwerów. Warto jednak się pospieszyć. Oferta kończy się jutro, a standardowa cena przepustki to 179,99 zł.

Battlefield 1 Premium Pass ponownie za 0 zł

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: