Telekomy

Play zwiększa pakiety danych w Formułach Unlimited, a do każdego telefonu LG dodaje nielimitowany transfer na zawsze

Grzegorz Ułan
Play zwiększa pakiety danych w Formułach Unlimited, a do każdego telefonu LG dodaje nielimitowany transfer na zawsze
21

Wydaje się, że polscy operatorzy doszli już do granicznego punktu obniżania opłat abonamentowych, gdyż, co ostatnio można zauważyć, zaczęli skupiać się raczej na zwiększaniu limitów w ramach tych abonamentów, a opłaty pozostawiając zamrożone. Na taki ruch zdecydował się też Play, dodatkowo aby za...

Wydaje się, że polscy operatorzy doszli już do granicznego punktu obniżania opłat abonamentowych, gdyż, co ostatnio można zauważyć, zaczęli skupiać się raczej na zwiększaniu limitów w ramach tych abonamentów, a opłaty pozostawiając zamrożone.

Na taki ruch zdecydował się też Play, dodatkowo aby zachęcić do skorzystania z oferty z telefonem, dodał nielimitowany transfer danych w przypadku wyboru oferty Formuła Smartfon Unlimited (59,99 zł i 69,99 zł) z dowolnym telefonem LG i to na zawsze.

Spójrzmy najpierw na same abonamenty i paczki danych. Przed zwiększeniem pakietów oferta wyglądała tak:

Obecnie, ze zwiększonymi pakietami mamy tak:

Jeśli chodzi o promocję LG, wygasa ona 15 października, więc jeśli ktoś z Was zastanawia się właśnie nad nową ofertą i chciałby do niej dobrać któryś z telefonów LG, to chyba najlepsza okazja, by z tej promocji skorzystać. A oto telefony, które można dobrać w tej opcji:

Dla przypomnienia dodam jak wygląda ten nielimitowany transfer danych w Play. Otóż do momentu zużycia 10 GB mamy nielimitowaną prędkość, a po przekroczeniu 10 GB, prędkość spada do 1 Mbit/s.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu