Telekomy

Nowa oferta internetu mobilnego JA+ POWER LTE 2.0 – LTE „bez limitu” już od 49,99 zł

Grzegorz Ułan
Nowa oferta internetu mobilnego JA+ POWER LTE 2.0 – LTE „bez limitu” już od 49,99 zł
65

Więcej, więcej gigabajtów w Plusie, tak w skrócie można opisać odświeżoną ofertę od JA+LTE. Opisywałem Wam ją w maju przy okazji prezentacji kompleksowej zmiany oferty w Plusie. Już wtedy była dostępna opcja "nielimitowanego" internetu LTE, ale za dopłatą 10 zł i w najdroższych planach oraz z ograni...

Więcej, więcej gigabajtów w Plusie, tak w skrócie można opisać odświeżoną ofertę od JA+LTE. Opisywałem Wam ją w maju przy okazji prezentacji kompleksowej zmiany oferty w Plusie. Już wtedy była dostępna opcja "nielimitowanego" internetu LTE, ale za dopłatą 10 zł i w najdroższych planach oraz z ograniczoną prędkością do 2 Mb/s.

Dla przypomnienia, tak to jeszcze wygląda obecnie:

Od jutra wchodzą w życie nowe plany z większą liczbą GB w poszczególnych taryfach, oprócz najtańszej. Za to w najtańszej mamy już możliwość dokupienia pakietu "nielimitowanego" LTE za 10 zł i z ograniczeniem prędkości do 5 Mb/s.

Podaje ceny bez sprzętu, tylko SIM - za 29,99 zł dostaniemy 20 GB (LTE bez limitu z prędkością do 5 Mb/s za 10 zł), za 49,99 zł - 40 GB (LTE bez limitu z maksymalną dostępna prędkością), za 69,99 zł 70 GB (LTE bez limitu z maksymalną dostępna prędkością) oraz za 89,99 mamy aż 90 GB (LTE bez limitu z maksymalną dostępna prędkością).

Dostępne będą też specjalne zniżki dla studentów i nauczycieli akademickich, po szczegóły zapraszam na stronę Plusa. Oferta wchodzi w życie od jutra. Pozostaje jeszcze poczekać na regulaminy, być może znajdziemy tam zapisy o ograniczeniach w opcji LTE bez limitu, co wydaje się teraz najistotniejsze w tej ofercie.

Nasze zestawienie dostępnych ofert na internet mobilny już zaktualizowane, zapraszamy do porównania z innymi dostępnymi na rynku możliwościami.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile