Telekomy

HBO GO w ofercie Plusa za 20 zł miesięcznie!

Grzegorz Ułan
HBO GO w ofercie Plusa za 20 zł miesięcznie!
19

Plus nie poprzestał na wczorajszej niespodziance, gdzie jak informowaliśmy udostępnił ofertę internetu mobilnego bez limitu w zasięgu LTE. Dziś na dokładkę dostaliśmy informację o wprowadzeniu do oferty HBO GO. Co najważniejsze w tej informacji to fakt, że dostępny jest nie tylko w abonamencie te...

Plus nie poprzestał na wczorajszej niespodziance, gdzie jak informowaliśmy udostępnił ofertę internetu mobilnego bez limitu w zasięgu LTE. Dziś na dokładkę dostaliśmy informację o wprowadzeniu do oferty HBO GO.

Co najważniejsze w tej informacji to fakt, że dostępny jest nie tylko w abonamencie telefonicznym, ale i w ofercie internetu mobilnego. Klienci decydujący się na zakup internetu mobilnego często nie mają możliwości skorzystania z ofert operatorów kablowych czy satelitarnych, bo na przykład wynajmują mieszkanie, więc i muszą zapomnieć o płatnych telewizjach typu Canal+ czy własnie HBO.

Teraz będzie to możliwe za pomocą dostępu do internetowego serwisu HBO GO. Opcja nielimitowanego LTE udostępnionego wczoraj jest tu też więc jak najbardziej zasadna, ze względu na potrzebny transfer danych przy tej opcji. Oczywiście HBO GO dostępne jest też w ofercie na abonament telefoniczny.

Opłata kształtuje się w cenie od 10 do 20 zł, w zależności od wybranego abonamentu, w tym dwa miesiące za darmo dla nowych klientów. Dla obecnych klientów Plusa opłata wynosi 30 zł. Jeśli chodzi o oferty na internet mobilny, opłaty we wszystkich planach wynoszą 20 zł oraz również dwa pierwsze miesiące za darmo. Podobnie obecni klienci muszą zapłacić 30 zł za dostęp do HBO GO.

Z HBO GO będzie można korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie. Osobiście mam nadzieję, że podobna oferta udostępniona będzie również w ofercie na internet mobilny w Cyfrowym Polsacie i z chęcią skorzystam z tej opcji, bo akurat w mojej lokalizacji nie mam możliwości skorzystania z ofert telewizji kablowych, a samo HBO GO w zupełności mi wystarczy, jeśli chodzi o dostęp do filmów czy najnowszych seriali.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu