Telekomy

Play zaprezentował właśnie nowe taryfy na kartę Play Formuła Unlimited oraz pakiet 10 GB za 10 zł

Grzegorz Ułan
Play zaprezentował właśnie nowe taryfy na kartę Play Formuła Unlimited oraz pakiet 10 GB za 10 zł
36

Przed chwilą na blogu Rzecznika Play zakończyła się prezentacja nowej oferty na kartę. Z tego, co mogliśmy usłyszeć od prowadzących, jest to pierwsza oferta bez limitu na kartę w Play, ale jak zobaczycie na slajdach, nie do końca jest to prawdą, brakuje MMS-ów. Obecnie dostępne były trzy Formuły...

Przed chwilą na blogu Rzecznika Play zakończyła się prezentacja nowej oferty na kartę. Z tego, co mogliśmy usłyszeć od prowadzących, jest to pierwsza oferta bez limitu na kartę w Play, ale jak zobaczycie na slajdach, nie do końca jest to prawdą, brakuje MMS-ów.

Obecnie dostępne były trzy Formuły - SMS na kartę, 3w1 na kartę oraz 4w1 na kartę. Do tej trójki dołączą teraz dwie nowe Formuły:

Pierwsza, ważna tydzień za 9 zł z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich, nielimitowanymi SMS-ami oraz 0,5 GB transferu danych. W drugiej znajdzie się 3 GB transferu za 35 zł, a czas ważności to 30 dni. Obydwa pakiety będą się cyklicznie odnawiać. Ważna informacja jest taka, aby skorzystać z nowych Formuł, należy wyłączyć obecną, z której akurat do tej pory korzystaliście.

Ostatnią nowością jest pakiet 10 GB za 10 zł. Ważny jest 30 dni i można go wielokrotnie aktywować, z tym że trzeba to zrobić do 30 listopada.

Oferty, w których można aktywować ten pakiet to:

Wydaje mi się, że ta ostatnia opcja jest najkorzystniejsza z całej prezentacji, jako dodatkowy pakiet GB, który można włączyć po prostu bez zmieniania aktualnych taryf, znacznie zwiększając tym samym aktualną paczkę danych, z której korzystacie za niewielką sumę. Całość prezentacji możecie obejrzeć na poniższym filmie:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu