Telekomy

Nju mobile nagradza za lojalność – po pół roku podwaja gigabajty na koncie, a po 2 latach potraja…

Grzegorz Ułan
Nju mobile nagradza za lojalność – po pół roku podwaja gigabajty na koncie, a po 2 latach potraja…
64

Nju mobile jest prekursorem atrakcyjnych, krótkoterminowych abonamentów. Orange wprowadził tę submarkę w 2013 roku. Chwilę po tym Play uruchamia podobną ofertę Red Bull Mobile, a ostatnio i T-Mobile udostępniło równie atrakcyjną ofertę w Heyah. Ale dopiero ostatnia aktualizacja w Heyah była na ty...

Nju mobile jest prekursorem atrakcyjnych, krótkoterminowych abonamentów. Orange wprowadził tę submarkę w 2013 roku. Chwilę po tym Play uruchamia podobną ofertę Red Bull Mobile, a ostatnio i T-Mobile udostępniło równie atrakcyjną ofertę w Heyah.

Ale dopiero ostatnia aktualizacja w Heyah była na tyle rewolucyjna, że sprowokowała Nju do dzisiejszej zmiany w ofercie z rachunkiem. Dzięki niej za półroczną lojalność podwoimy limit transferu danych, po roku zwiększy się on dwa i pół raza, a po 24 miesiącach potroi.

Heyah wprawdzie dało w najdroższym planie nielimitowany internet, ale obostrzony ograniczeniami w jego udostępnianiu. W Nju takiego problemu nie ma, możemy dowolnie dysponować dostępnym transferem, co przy niektórych planach może w zupełności wystarczyć na swobodne korzystanie z Internetu, nie tylko na smartfonie.

Mam tu na myśli przede wszystkim opcję „Więcej internetu”, gdzie za 67 zł mamy pełny no limit na rozmowy i wiadomości oraz 10 GB transferu. Po pół roku za tę samą cenę dostaniemy 20 GB, a po dwóch latach, czyli tradycyjnej długości umowy abonamentowej aż 30 GB.

Dodajmy do tego opcję Nju dodatkowy za 9 zł i po dwóch latach mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y oraz 15 GB transferu danych za 38 zł na jeden numer. Podobnie będzie wyglądać podstawowa opcja "Jeden na wszystko", gdy pod koniec sierpnia zwiększy się pakiet danych do 5 GB, po dwóch latach będzie to 15 GB za 39 zł miesięcznie. Robi się ciekawie na rynku ofert krótkoterminowych, pytanie kto teraz i jak bardzo zejdzie z kosztami…?

Opcja włączenia usługi jest już dostępna dla klientów Nju z rachunkiem i wygląda na to, że licznik działa wstecz. Więc jeśli korzystacie z oferty Nju od przynajmniej pół roku, po jej włączeniu powinna się Wam podwoić liczba GB.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile