Telekomy

Play wprowadza tanie połączenia i SMS-y na Ukrainę [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Play wprowadza tanie połączenia i SMS-y na Ukrainę [prasówka]
28

Play wprowadza specjalne, niższe stawki za połączenia i SMS-y na Ukrainę. Jest to odpowiedź na wzmożone zainteresowanie Polską przez mieszkańców Ukrainy.

Play wprowadza tanie połączenia i SMS-y z Ukrainą

Play wprowadza specjalną promocję na połączenia i SMS-y z Ukrainą. Wystarczy na telefonie wybrać kod *111*201*1# i zatwierdzić „zieloną słuchawką” a zostanie aktywowana specjalna stawka za minutę połączenia i SMSa na Ukrainę – 29 groszy. Dodatkowo sieć uruchamia specjalną infolinię pod numerem 577 380 380, na której obsługa klienta posługuje się językiem ukraińskim.

W związku z tą promocją uruchomiono kampanię reklamową, w którą zaangażowano kultowy na Ukrainie zespół Okean Elzy. Co więcej materiały będą pojawiać się nie tylko w Polsce, ale także za jej wschodnią granicą właśnie w języku ukraińskim.

Kod można aktywować od piątku, 27.01.2017 i jest dostępny zarówno dla wybranych ofert na kartę, MIX oraz dla ofert abonamentowych. Szczegóły znajdziecie na stronie promocje.play.pl/ua-PL.

Nvidia Shield TV otrzymuje wsparcie dla HDR 4K

Nvidia dotrzymuje słowa i wypuszcza aktualizację dla starszej wersji swojej przystawki multimedialnej Shield TV. Nowa wersja wprowadza właściwie wszystkie nowości, które zadebiutowały wraz z pomniejszonym modelem Shield TV, który debiutował na targach CES. Przede wszystkim zatem możemy teraz odtwarzać treści w HDR z takich serwisów, jak Netflix czy Amazon Prime Video. Zaktualizowano tez usługę GeForce Now, która od teraz działa w nieco odmieniony sposób. Aktualizacja pojawiła się wczoraj u mnie - zapewne jest też już dostępna na wszystkich innych urządzeniach.

Mobilny serwis Huawei

Na ulice Warszawy wyjechał Service Truck, a więc mobilny serwis firmy Huawei. Samochód służy do przeprowadzania prostych napraw sprzętów Huawei u klientów. Koszt zamówienia Service Trucka to 99 złotych brutto. W przypadku napraw w ramach gwarancji, Klient nie będzie ponosił żadnych dodatkowych kosztów. Do ceny napraw pogwarancyjnych doliczany będzie koszt części i naprawy. Mobilny Serwis można zamówić w dni robocze od 10:00 do 15:30 dzwoniąc na bezpłatną infolinię Huawei 800 811 110. Cennik części pogwarancyjnych można znaleźć na stronie producenta.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

operatorzyPlaytelekomyukraina