Telekomy

Nowa oferta dla dwojga od T-Mobile

Grzegorz Ułan
Nowa oferta dla dwojga od T-Mobile
50

Po Nju Mobile i Play, T-Mobile przygotował abonament dla osób, które chcą obniżyć sobie koszty korzystania z usług. Co prawda wcześniej mieli ofertę na 3 karty SIM, ale czasem ciężej znaleźć dwie osoby do wspólnego abonamentu. Myślę, że więcej chętnych znajdą na ofertę dla dwojga.

Do oferty Nju Mobile nie będę porównywał nowej propozycji T-Mobile, bo to bardziej konkurencyjna oferta dla Play. Play oferuje w abonamencie dla dwojga nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz transfer danych 15 GB i bez limitu (20 GB, później lejek) w cenie odpowiednio 75 i 95 zł. Za 55 zł (przy przenosinach 45 zł) dostajemy 5 GB, nielimitowane rozmowy, ale płatne wiadomości.

T-Mobile można powiedzieć, że przebiło tę ofertę, bo za 59,90 zł mamy nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz 5 GB transferu dla każdego w parze.

Mamy też opcję dla dwojga z telefonem, która też ciekawie wygląda, bo za łączny koszt 99,90 zł miesięcznie dostajemy no limit na wszystko, po 5GB transferu danych, no i dla każdego telefon. 99,90 zł to jest minimalna kwota, można dobierać sobie inne zestawy telefonów, no ale z wyższą kwotą.

Wydaje mi się, że jak na abonament 30 zł "na głowę", to już jest naprawdę akceptowalna kwota, podobnie jak pakiet pełnego no limit i 5 GB paczki danych. Porównując to do standardowej oferty, gdzie za taryfę T2 z 5 GB danych płacimy 49,95 zł, więc jeśli mamy kogoś do pary, możemy liczyć na sporą oszczędność w skali całej umowy.

Z "wielkiej czwórki" pozostał nam jeszcze tylko Plus i Orange, czekamy na ich propozycję dla dwojga.

/\/>

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobilewklejka