Telekomy

Play wchodzi w stacjonarną telefonię

Grzegorz Ułan
17

Wszyscy spodziewali się już kolejnej bomby od Play, a Play ogłosił właśnie ofertę dla telefonii stacjonarnej. Tłumacząc to ponad 50% przyzwyczajeniem do tej formy komunikacji przez telefon. Wydaje mi się to mocno przesadzonymi szacunkami, ale być może tak jest. 52% Polaków jest nadal przyzwyczajo...

Wszyscy spodziewali się już kolejnej bomby od Play, a Play ogłosił właśnie ofertę dla telefonii stacjonarnej. Tłumacząc to ponad 50% przyzwyczajeniem do tej formy komunikacji przez telefon.

Wydaje mi się to mocno przesadzonymi szacunkami, ale być może tak jest. 52% Polaków jest nadal przyzwyczajonych do "stacjonarki".

Sama prostota jako element przetargowy tej oferty również nie przemawia do mnie. Raczej, z mnie znajomych osób, obserwuje całkowitą rezygnację z telefonii stacjonarnej niż szukanie tej najbardziej atrakcyjnej. Już prędzej dobiera się ofertę telekomów, pozwalającą na jak najkorzystniejsze rozmowy z najbliższymi.

Zobaczmy jednak, jak to cenowo wygląda. W ofercie bez telefonu, za 1 zł miesięcznie możemy rozmawiać z Play oraz z wszystkimi stacjonarnymi Play za darmo. Ale jeśli ktoś jest w Play, to chyba ma to w pakiecie.?

Dla nowych klientów słabiej to wygląda.

Jaki telefon w ofercie? MaxCom MM720 BB - z głośnym dzwonkiem.

Pozytywną wiadomością jest opcja dla abonentów telefonii komórkowej od Play. Wszyscy będą mogli dzwonić za darmo na nowe Play Stacjonarne.

Usługa startuje jutro. Wystarczy jedna wizyta w salonie...

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu