Telekomy

Virgin Mobile z nowymi pakietami i nawet 10GB transferu danych

Grzegorz Ułan
31

Kiedy pisałem Wam o ostatniej promocyjnej ofercie Virgin Mobile, żywiłem obawę, że to tylko promocja i te 19 zł nad przekreślonym 29 zł, zaraz zniknie. Otóż nie zniknęło, a nawet powiększył się ten pakiet o dodatkowe 0,5 GB transferu danych. Do tego w wyższych planach mamy odpowiednio więcej, czy...

Kiedy pisałem Wam o ostatniej promocyjnej ofercie Virgin Mobile, żywiłem obawę, że to tylko promocja i te 19 zł nad przekreślonym 29 zł, zaraz zniknie.

Otóż nie zniknęło, a nawet powiększył się ten pakiet o dodatkowe 0,5 GB transferu danych. Do tego w wyższych planach mamy odpowiednio więcej, czyli 4 GB i w najdroższym aż 10GB.

To oferta, która już bardzo zbliża się do oferty nju mobile, z tym, że pamiętajmy, że paczka 10GB dostępna jest tylko w nju z rachunkiem. Czyli Virgin Mobile to pierwsza oferta na kartę z takim dużym transferem. Porównując jednak dalej te dwie propozycje, w nju w standardowej ofercie mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y oraz 3GB transferu za 57 zł, a w Virgin za 59 zł podobnie, jednak aż 10GB paczki danych.

Inna możliwość w nju, którą opisywałem niedawno, czyli oferta jeden na wszystko, dostępna jest za 38 zł, gdzie również wszytko nielimitowane, a transfer danych obniżony do 2GB. W Virgin za 29 zł mamy dwa razy więcej transferu, ale za to tylko 300 minut wliczone w cenę.

Jednak dla tych, co mało dzwonią ta oferta wydaje się wręcz idealna, zarówno pod względem dostępnych pakietów jak i cenowo. Podejrzewam, że w szeregach nju zawrzało w tym momencie i możemy już niedługo spodziewać się kontroferty i dobrze i to mi się podoba:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu