Telekomy

Nowe pakiety w ofercie Mobile Vikings – znamy już niektóre szczegóły

Grzegorz Ułan
9

Mobile Vikings to stosunkowo nowy w naszym kraju wirtualny operator MVNO. Ze swoją ofertą zadebiutowali pod koniec zeszłego roku, którą prezentowaliśmy Wam w listopadzie 2013. Od tego czasu niewiele działo się nowego w ich ofercie, czyli mieliśmy dwa pakiety. Jeden za 19 zł, drugi za 29 zł. W tym...

Mobile Vikings to stosunkowo nowy w naszym kraju wirtualny operator MVNO. Ze swoją ofertą zadebiutowali pod koniec zeszłego roku, którą prezentowaliśmy Wam w listopadzie 2013.

Od tego czasu niewiele działo się nowego w ich ofercie, czyli mieliśmy dwa pakiety. Jeden za 19 zł, drugi za 29 zł. W tym 2000 SMS-ów, 2GB transferu danych, a różniły się cenami za połączenia. Dodatkowo można było dokupić pakiet Play Viking za 8 zł.

Za to nową ofertę zdecydowali się zaprezentować w dość niecodzienny sposób, odsłaniając po kolei kafelki ze szczegółami pakietów, na podstawie głosowania fanów na Facebooku.

W pierwszym głosowaniu zwyciężył kwadrat numer 3. Pod nim kryły się poniższe informacje:

Ciężko to nazwać całym pakietem. Widzimy tu tylko wliczone w jakiś pakiet 300MB i darmowe rozmowy w sieci oraz w Play. Mam nadzieje, że to nie wszystko, jeśli mówimy nadal o cenie 19 zł za pakiet.

Czekamy na pozostałe kafelki, będziemy aktualizować ten wpis w miarę odkrywania kolejnych. Podejrzewam, że następny będzie numer 1:)

Miał być po 17.30 i jest. Tym razem pojawił się kafelek spod jedynki:

Czekamy na kolejne.

Już wszystko wiadomo, druga z obecnych już w ofercie taryf za 29 zł doczekała się aktualizacji dostępnej paczki danych z 2GB do 3GB. To, oprócz 14-dniowego pakietu za 10 zł, jedyne nowości. Pakiet za 19 zł pozostał bez zmian.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu