Telekomy

Play NET BOX - operator oferuje szybki Internet Domowy po nowemu

Maciej Sikorski
Play NET BOX - operator oferuje szybki Internet Domowy po nowemu
79

Ta oferta może przypaść do gustu osobom, które narzekają na prędkość Internetu w domu. Play wyciąga rękę w stronę klientów, którzy chcą korzystać z Internetu LTE lub... są na niego skazani. Zaproponował zestaw składający się z routera i modemu - to osobne urządzenia, co można uznać za pewne novum.

Play NET BOX to zestaw składający się z modemu montowanego na zewnątrz budynku oraz routera Huawei B2338 umieszczanego w środku. Urządzenia łączy przewód. Efekt?

Montaż na zewnątrz i na odpowiedniej wysokości zwiększa siłę odbieranego sygnału, dzięki czemu nie napotyka on przeszkód w postaci np. murów, zabudowy, konstrukcji budynków. NET BOX przy dużo słabszym sygnale radiowym dostarcza porównywalne, a nawet lepsze parametry usługi w porównaniu do standardowego modemu/routera używanego w domu lub mieszkaniu.

Klient otrzymuje też zasilacz, kabel Ethernet o długości 10 m oraz materiały montażowe. Co ciekawe, pojawił się film instruktażowy, z którego można się dowiedzieć, jak to wszystko zainstalować - w kilka minut wyjaśniono temat bardzo przystępnie. Jeśli jednak ktoś nie czuje się na siłach i nie chce samodzielnie montować zestawu, świat się nie kończy - operator wyśle specjalistę, za którego nie trzeba płacić. Co z ceną?

Zestaw Play NET BOX jest dostępny za "69 zł w ofercie Play Internet bez limitu GB za za 69,99 zł miesięcznie przy abonamencie na 2 lata". Warto podkreślić, że jeżeli klient nie będzie zadowolony z usługi, ma prawo zwrotu kompletnego zestawu w ciągu 30 dni i nie poniesie z tego tytułu dodatkowych kosztów. Jeśli ktoś szuka dodatkowych informacji, znajdzie je pod tym adresem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu