14

Play ma dla Was niespodzianki na wakacje! Warto mieć ofertę na kartę

Play zorganizował dzisiaj małą konferencję poświęconą wakacyjnej ofercie operatora na kartę. Osoby, które korzystają z usług operatora w ten sposób z pewnością ucieszą się z ciekawych bonusów w postaci darmowych gigabajtów do wykorzystania, a także... darmowego Tidala. W sumie na 6 miesięcy.

Po pierwsze, do 30 września 2017 roku możecie skorzystać z darmowych 9 GB pakietu danych. Warto nadmienić, iż operator podzielił tę ilość przez 3 miesiące, czyli w lipcu, sierpniu oraz wrześniu możecie cieszyć się dodatkowymi 3 GB transferu mobilnego. Aby skorzystać z nowej oferty, należy albo przenieść się do aplikacji webowej Play24 i z jej poziomu zlecić uruchomienie pakietu, albo za pomocą kodu: *111*870*1#. Co ważne, pakiet może zostać aktywowany tylko raz na danym numerze i nie trzeba tego robić co miesiąc. Bardzo ważna informacja: aby skorzystać z darmowych gigabajtów na wakacje nie musicie mieć żadnych środków na koncie! Wystarczy jedynie aktywne konto. Z oferty mogą skorzystać posiadacze ofert: Play na kartę, Red Bull Mobile Energy na kartę oraz Internet na kartę.

Tydzień bez limitu – za darmo!

Play kieruje tę ofertę do osób, które na wyjeździe potrzebują naprawdę sporo gigabajtów w pakiecie internetowym. W ramach oferty Internet na kartę, otrzymujemy tydzień nielimitowanego dostępu do mobilnych danych komórkowych bez żadnych opłat. Aby móc skorzystać z tej oferty, należy mieć ważne / aktywne konto oraz środki w ilości większej, niż 1 grosz. Aktywacja odbywa się tak samo, jak w przypadku poprzedniej oferty: za pomocą Play24 lub kodu jednarazowego: *111*869*1#.

play na kartę

Miłośnicy muzyki – teraz coś dla Was!

Play uważa, że lato bez muzyki byłoby smutne. Dlatego też, w ramach prezentu daje swoim klientom 3 miesiące za darmo w usłudze Tidal dla posiadaczy ofert na kartę. Co ciekawe (choć Play przyznaje, że nie może tego otwarcie komunikować), po tych 3 miesiącach można uzyskać dodatkowe 3 – czyli klienci Play na kartę będą się cieszyć z usługi muzycznej przez pół roku bez żadnych dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej promocji, należy ściągnąć aplikację Tidal, wybrać opcję „Wypróbuj” i… tyle.

Wszystkie oferty są dostępne od jutra.

Sprawdź koniecznie nasze zestawienie wakacyjnych ofert na kartę!