Polska

Play ma dla Was niespodzianki na wakacje! Warto mieć ofertę na kartę

Jakub Szczęsny
Play ma dla Was niespodzianki na wakacje! Warto mieć ofertę na kartę
14

Play zorganizował dzisiaj małą konferencję poświęconą wakacyjnej ofercie operatora na kartę. Osoby, które korzystają z usług operatora w ten sposób z pewnością ucieszą się z ciekawych bonusów w postaci darmowych gigabajtów do wykorzystania, a także... darmowego Tidala. W sumie na 6 miesięcy.

Po pierwsze, do 30 września 2017 roku możecie skorzystać z darmowych 9 GB pakietu danych. Warto nadmienić, iż operator podzielił tę ilość przez 3 miesiące, czyli w lipcu, sierpniu oraz wrześniu możecie cieszyć się dodatkowymi 3 GB transferu mobilnego. Aby skorzystać z nowej oferty, należy albo przenieść się do aplikacji webowej Play24 i z jej poziomu zlecić uruchomienie pakietu, albo za pomocą kodu: *111*870*1#. Co ważne, pakiet może zostać aktywowany tylko raz na danym numerze i nie trzeba tego robić co miesiąc. Bardzo ważna informacja: aby skorzystać z darmowych gigabajtów na wakacje nie musicie mieć żadnych środków na koncie! Wystarczy jedynie aktywne konto. Z oferty mogą skorzystać posiadacze ofert: Play na kartę, Red Bull Mobile Energy na kartę oraz Internet na kartę.

Tydzień bez limitu - za darmo!

Play kieruje tę ofertę do osób, które na wyjeździe potrzebują naprawdę sporo gigabajtów w pakiecie internetowym. W ramach oferty Internet na kartę, otrzymujemy tydzień nielimitowanego dostępu do mobilnych danych komórkowych bez żadnych opłat. Aby móc skorzystać z tej oferty, należy mieć ważne / aktywne konto oraz środki w ilości większej, niż 1 grosz. Aktywacja odbywa się tak samo, jak w przypadku poprzedniej oferty: za pomocą Play24 lub kodu jednarazowego: *111*869*1#.

Miłośnicy muzyki - teraz coś dla Was!

Play uważa, że lato bez muzyki byłoby smutne. Dlatego też, w ramach prezentu daje swoim klientom 3 miesiące za darmo w usłudze Tidal dla posiadaczy ofert na kartę. Co ciekawe (choć Play przyznaje, że nie może tego otwarcie komunikować), po tych 3 miesiącach można uzyskać dodatkowe 3 - czyli klienci Play na kartę będą się cieszyć z usługi muzycznej przez pół roku bez żadnych dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej promocji, należy ściągnąć aplikację Tidal, wybrać opcję "Wypróbuj" i... tyle.

Wszystkie oferty są dostępne od jutra.

Sprawdź koniecznie nasze zestawienie wakacyjnych ofert na kartę!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Play