Po Godzinach

Mamy oficjalne zdjęcia z planu ostatniego sezonu Gry o Tron

Kamil Pieczonka
Mamy oficjalne zdjęcia z planu ostatniego sezonu Gry o Tron
9

Byłem w małym szoku gdy okazało się, że połowa redakcji Antyweb nie oglądała ani jednego odcinak Gry o Tron. Wydawało mi się do tej pory, że ten serial widział prawie każdy i tak samo wiele osób czeka na jego zakończenie, które będzie miało miejsce w tym roku, już za nieco ponad 2 miesiące.

Gra o Tron zmierza ku końcowi

Im bliżej premiery ostatniego, 8. sezonu Gry o Tron, która będzie miała miejsce w Polsce już 15 kwietnia na antenie HBO, tym więcej informacji na temat zakończenia tej epickiej historii pojawia się w mediach. HBO samo zresztą dba o podgrzewanie atmosfery, najpierw publikując krótki teaser, a teraz najnowsze zdjęcia z planu. Nie wnoszą one może wiele w kwestii rozwoju historii, bo wszystkie te postaci dobrze znamy, ale kilka detali można z nich wyciągnąć.

źródło: Helen Sloan/HBO

Finałowy sezon będzie liczył 6 odcinków, ale ich czas trwania ma wahać się od 60 do nawet 80 minut, więc każdy z nich można uznać niemal za film pełnometrażowy. Świadczy o tym też czas kręcenia ostatniego sezonu, który przeciągnął się do roku. To sprawiło, że w 2018 roku serial zaliczył przerwę. Fani Gry o Tron czekają zatem na zakończenie historii od niespełna 2 lat (7. sezon wystartował w lipcu 2017) i trudno im się dziwić, że odliczają dni do premiery. Tym bardziej, że George R.R. Martin wcale nie kwapi się do napisania ostatnich książek sagi, która ma jeszcze dłuższą przerwę, więc tak naprawdę nikt nie wie kto wygra w ostatecznym starciu pomiędzy ludźmi, a "innymi".

Póki co zostaje nam jeszcze obejrzeć sobie teaser i nadal czekać najpierw na pełny zwiastun, który może pojawić się jeszcze w lutym, a później na pierwszy odcinek. Niestety HBO nie idzie w ślady Netflixa i na każdy kolejny odcinek trzeba będzie czekać tydzień. Ale damy radę... zawsze można spojrzeć na naszą listę polecanych produkcji HBO.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu