Seriale

Perełka wśród polskich seriali powraca! TVN nakręci 2. sezon serialu Odwróceni!

Konrad Kozłowski
Perełka wśród polskich seriali powraca! TVN nakręci 2. sezon serialu Odwróceni!
12

TVN sięga po jedną ze swoich perełek! Serial „Odwróceni” powróci! Zdjęcia ruszają w tym roku!

Informację o rozpoczęciu zdjęć jesienią przekazał Robert Więckiewicz, odtwórca roli odwróconego gangstera „Blachy”. W pierwszej serii występowali też Artur Żmijewski i Małgorzata Foremniak oraz Anna Radwan. Była to historia zamknięta i po premierze w 2007 roku brakowało informacji o ewentualnej kontynuacji, bo sam seriał był prequelem do filmu "Świadek koronny". Teraz wiemy, że powróci, ale trudno powiedzieć, o jakim okresie działalności Jana Blachowskiego będzie opowiadać. Być może będzie zmuszony zmierzyć się z duchami swojej przeszłości?

Odwróceni - fabuła pierwszego sezonu, gdzie oglądać?

Akcja Odwróconych rozgrywała się głównie w Warszawie, gdzie doświadczony policjant z Centralnego Biura Śledczego, Paweł Sikora (Artur Żmijewski) oraz Jan Blachowski „Blacha" (Robert Więckiewicz), gangster z najmocniejszej grupy przestępczej w Polsce stają naprzeciw siebie w sieci skomplikowanych zależności. Jeden chce przeciągnąć drugiego na stronę prawa, a drugi skorumpować pierwszego. Obaj jednocześnie prowadzą normalne życia i nie są ideałami w swoim fachu. Targa nimi też mnóstwo wątpliwości. Jak łatwo się domyślić z tak niejednoznacznymi charakterami bardzo łatwo się zidentyfikować, co też widz szybko czyni. Pierwszy sezon "Odwróconych" możecie zobaczyć na Player.pl.

Odwróceni 2 - kiedy premiera?

To zdecydowanie produkcja z czołówki polskich seriali, wspominam ją bardzo, bardzo miło -  jednocześnie jestem uradowany wieściami o drugim sezonie „Odwróconych”, ale jest też we mnie odrobina obaw co do samej historii. Data premiery to teraz wielka niewiadoma. Skoro zdjęcia mają rozpocząć się na jesieni, to być może na debiut na antenie TVN zaczekamy aż do wiosny 2019 lub jesieni 2019.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu