Seriale

Już w lipcu z nowym sezonem powróci Orange is the new Black!

Kamil Świtalski
Już w lipcu z nowym sezonem powróci Orange is the new Black!
4

To sezon na który wielu czeka już od roku. Poznaliśmy dokładną datę premiery nowej, szóstej już, serii Orange is the new Black!

Orange is the New Black to jeden z netflixowych seriali któremu udało się porwać tłumy już od pierwszego odcinka. I mimo że ma na swoim koncie już pięć sezonów, wciąż przyciąga przed ekrany ogromne rzesze widzów. Jeżeli zaliczacie się do fanów serii, to mam dla was doskonałą wiadomość: już za kilka tygodni Taylor Schilling i spółka powrócą w szóstym sezonie! Lojalnie jednak ostrzegam, że jeżeli nie mieliście jeszcze okazji nadrobić dostępnych odcinków, to ostrożnie — mimo że zajawka jest króciutka, zdradza więcej, niż można byłoby się spodziewać — szczególnie dla tych, którym do bycia na bieżąco brakuje niewiele.

Zajawka i data premiery szóstego sezonu Orange is the New Black

Wiemy już że nowy sezon Orange is the new Black zadebiutuje na platformie Netflix 27 lipca 2018 roku — czyli za niewiele ponad osiem tygodni. Jak słychać w tle — czeka na nas całkowicie nowy świat, który prawdopodobnie oznaczać będzie nowe realia, jeszcze więcej przygód i sporo niezbadanych do tej pory terytoriów, które trzeba będzie... zdobyć. Albo przynajmniej się z nimi oswoić.

Końcówka poprzedniej serii to cliffhanger z prawdziwego zdarzenia — i ten rok oczekiwania na start kolejnego sezonu dla fanów prawdopodobnie był niezwykle długi. Ale już można spokojnie zaznaczyć datę na czerwono w kalendarzu, mam cichą nadzieję, że nie macie wtedy zaplanowanego urlopu — bo trzeba będzie się liczyć z tym, że jeden dzień wylegiwania się na plaży może odpaść na kolejne więzienne przygody Taylor! Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na porządny trailer, który nieco zdradzi nam na temat tego, czego można spodziewać się po nadchodzącej serii.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu