Gry

Perception to najciekawsza gra FPP, o jakiej ostatnio słyszałem

Paweł Winiarski
Perception to najciekawsza gra FPP, o jakiej ostatnio słyszałem
15

Mogłoby się wydawać, że w temacie gier FPP/FPS powiedziano już wszystko. Twórcy BioShock i Dead Space udowadniają jednak, że to bzdura. Poznajcie Perception, grę FPP, w której wcielimy się w niewidomego bohatera. Perception to nowy horror autorstwa osób pracujących między innymi przy BioShock i D...

Mogłoby się wydawać, że w temacie gier FPP/FPS powiedziano już wszystko. Twórcy BioShock i Dead Space udowadniają jednak, że to bzdura. Poznajcie Perception, grę FPP, w której wcielimy się w niewidomego bohatera.

Perception to nowy horror autorstwa osób pracujących między innymi przy BioShock i Dead Space. Co wyróżnia tę produkcję na tle pozostałych? Niewidomy bohater. Brzmi niedorzecznie, ale prezentuje się świetnie.

Wypuszczony do sieci zwiastun intryguje i straszy. Podejrzewam, że założenie słuchawek i granie w ciemnym pomieszczeniu może nieźle namieszać w naszym poczuciu bezpieczeństwa. A o to przecież w horrorach chodzi.

Bohaterką Perception jest Cassie, dziewczyna która miewa sny o pewnym domu. Jej badania wykazują, że lokal od lat nawiedzają ponadnaturalne siły. Niestety każdy odgłos wzbudza wśród duchów zainteresowanie, możemy więc liczyć na coś bliskiego skradance.

Jest jednak pewien haczyk. By Perception trafiło do graczy, musi zebrać na Kicktarterze 150 tysięcy dolarów. To pieniądze potrzebne na skończenie produkcji - autorzy wyłożyli już ze swoich kieszeni co tylko mogli. Jeśli zbiórka okaże się sukcesem, gra powinna mieć swoją premierę w czerwcu 2016 roku. A wiele wskazuje na to, że się uda. Do końca akcji zostało 29 dni, a zebrano już blisko 20 tysięcy dolarów.

grafika: 1

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

fpsFPP