Gry

PC Game Pass z klasykami. Gratka dla fanów Quake'a i Wolfensteina

Piotr Kurek
PC Game Pass z klasykami. Gratka dla fanów Quake'a i Wolfensteina
0

QuakeCon trwa w najlepsze. Z okazji święta graczy w tytuły studia Bethesda, Microsoft rozszerza katalog gier dostępnych w abonamencie PC Game Pass. Na liście znalazły się same klasyki.

Xbox Game Pass kojarzony jest przede wszystkim jako abonament w wersji Ultimate. Daje dostęp do bogatego katalogu gier na konsolach Xbox, komputerach PC oraz na urządzeniach mobilnych dzięki usłudze grania w chmurze (xCloud). Abonament zawiera także Xbox Live Gold - usługę pozwalającą na grę online ze znajomymi na konsolach, dającą dodatkowe zniżki przy zakupach w sklepie Microsoft oraz darmowe gry każdego miesiąca. Jednak nie każdy potrzebuje pełnego planu by cieszyć się rozgrywką - tym bardziej, jeśli posiada w domu wyłącznie komputer. Z myślą o takich graczach istnieje PC Game Pass.

I choć Microsoft niespecjalnie rozdziela obie usługi i większość gier udostępnianych w ciągu miesiąca dostępnych jest zarówno na konsolach, jak i PC , tak przy okazji trwającego właśnie QuakeCon (święta graczy organizowanego przez Bethesdę) firma udostępniła właśnie garść klasycznych tytułów, które trafiają do biblioteki PC Game Pass.

PC Game Pass z nowymi klasykami. Prezent dla graczy z okazji QuakeConu

Pamiętacie klasyki studia Bethesda, o których pisaliśmy w ostatnim czasie i które mogli za darmo testować posiadacze komputerów PC korzystający z aplikacji Xbox Insider Hub? Teraz część z tych gier oficjalnie trafia do katalogu PC Game Pass. Od wczoraj abonenci tego planu mogą zagrać w następujące klasyki:

  • An Elder Scrolls Legend: Battlespire
  • Quake 4
  • Return to Castle Wolfenstein
  • The Elder Scrolls Adventures: Redguard
  • Wolfenstein 3D

Dodatkowo, posiadacze planu Ultimate mogą odebrać Quake Champions: Champions Pack odblokowujące dodatkowych 16 elitarnych czempionów.

PC Game Pass na miesiąc kupicie w promocyjnej cenie 4 zł (dla nowych subskrybentów). W tej samej cenie dostępny jest Game Pass Ultimate zawierający wszystkie abonamenty (konsole i komputery) oraz możliwość grania w chmurze. Każdy kolejny miesiąc  abonamentu na komputery to 39,99 zł. Za dostęp do wszystkich korzyści w ramach planu Ultimate trzeba później zapłacić 54,99 zł - przynajmniej w oficjalnej cenie. W sieci znajdziecie wiele wskazówek i poradników pokazujących w jaki sposób uzyskać wiele miesięcy tego abonamentu w atrakcyjnej cenie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news