Filmy

Patryk Vega nagrywa film o samym sobie. Wiemy, kto to zagra w “Niewidzialnej wojnie”

Kacper Cembrowski
Patryk Vega nagrywa film o samym sobie. Wiemy, kto to zagra w “Niewidzialnej wojnie”
4

Patryk Vega zapowiedział film biograficzny o samym sobie. Nadchodzi "Niewidzialna wojna".

Aktualizacja: Kino Świat ogłosił dziś, że Patryka Vegę w jego najnowszym filmie "Niewidzialna wojna" zagra... Rafał Zawierucha. Aktor wcielił się w Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood", więc jest to ciekawy dobór projektów Zawieruchy, po którym chyba spodziewalibyśmy się czegoś innego. Reszta obsady prezentuje się następująco: Rafał Zawierucha ("Pewnego razu... w Hollywood", "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"), Anna Mucha ("Miłość, seks & pandemia", "Pitbull. Nowe porządki"), Justyna Karłowska ("Pitbull"), Ignacy Klim ("Kler", "Wołyń") Artur Dziurman("Bogowie", "Rojst"), Zbigniew Kozłowski ("Polityka", "Proceder"), Michał Karmowski ("Pętla", "Kobiety mafii 2"), Piotr Cyrwus ("Kryptonim Polska", "Sala samobójców. Hejter"), Andrzej Franczyk ("Boże Ciało", "Lincz"), Waldemar Maliszewski("Pętla", "Pitbull").

Wcześniejsza wersja newsa:

Dorobku filmowego Patryka Vegi nie trzeba raczej nikomu przedstawiać - jego filmy są znane w całym naszym kraju i wykręcają rekordy popularności (czy słusznie, to już inna sprawa). Teraz reżyser takich “hitów” jak “Botoks” czy “Kobiety mafii” pokazał plakat swojego nowego filmu pod tytułem “Niewidzialna wojna”.

Film będzie w pełni skupiał się na… samym Patryku Vedze. Tytuł jest dość mocny, lecz sam reżyser nie zdradza nic, co mogłoby pomóc widzom odpowiednio go zinterpretować. W górnej części plakatu możemy za to przeczytać “Cała prawda o najbardziej kontrowersyjnym reżyserze”, co trąci delikatnie megalomanią. Z lewej strony za to, dodatkowo w czerwonej ramce, jest napis “BEZ CENZURY” - możemy zatem spodziewać się wulgaryzmów i nieodpowiednich scen, do czego większość widzów zaznajomionych z dziełami Vegi zdążyła się raczej przyzwyczaić.

Na ten moment nie mamy więcej informacji. Sam reżyser na swoim profilu na Instagramie zdradza, że już wkrótce mamy dowiedzieć się, kto wcieli się w główną rolę. Promocja dopiero wystartowała, więc żadne zwiastuny nie ujrzały jeszcze światła dziennego.

Źródło: Kino Świat

Patryk Vega podzielił się jednak datą premiery swojego nowego filmu - “Niewidzialna wojna” trafi na wielki ekran 30 września bieżącego roku. Będzie to tym samym pożegnanie z polską sceną - jak zapowiadał reżyser, kolejne jego filmy będą w języku angielskim.

Pierwszy anglojęzyczny projekt został zapowiedziany już w maju. Reżyser tym razem na tapetę weźmie biografię Władimira Putina i jego drogę od wicemera Petersburga do bycia prezydentem największego państwa na świecie. Fabuła "The Vor in Law" ma skupić się na tym, jak Putin miał zbudować mafijny układ i kierować światkiem przestępców składającym się z członków służb i przestępców. Film opowie drogę Putina do najwyższego szczebla władzy i poruszy także wątki związane z napaścią Rosji na Ukrainę.

Co sądzicie o “Niewidzialnej wojnie”? Czekacie na film biograficzny, pokazujący “całą prawdę o najbardziej kontrowersyjnym reżyserze”?

Źródło: Instagram @patryk_vega_official, Kino Świat

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news