Gry

Najlepsza gra na imprezę? Party Animals – tłumy ją pokochały!

Patryk Koncewicz
Najlepsza gra na imprezę? Party Animals – tłumy ją pokochały!
0

Gra w zaledwie dobę zgromadziła ponad 100 tysięcy graczy!

Wyobraźcie sobie połączenie Gang Beasts ze słodkimi zwierzakami, totalnym rozgardiaszem i niezwykle popularnym trybem Battle Royal – co z tego otrzymamy? Party Animals, które świeżo po debiucie może pochwalić się ogromną ilością graczy i bardzo pozytywnym odbiorem. Jeśli szukacie typowo imprezowej gry do lokalnej kooperacji ze znajomymi, to właśnie ją znaleźliście.

Polecamy na Geekweek: Ziemi zagrażają cztery obce cywilizacje? Naukowiec ostrzega ludzkość

Puszysty chaos

Party Animals debiutowało wczoraj bez większej sensacji, trafiając między innymi do biblioteki Xbox Game Pass. W grze wcielamy się w jednego z licznych zwierzaków i na zróżnicowanych arenach walczymy o dominację, eliminując przeciwników poza obszar mapy. Im więcej graczy, tym większy chaos, a uczestnicy zabawy mogą korzystać nie tylko siły własnych łapek, ale także licznych broni, takich jak kusze czy… ryby.

Party Animals dostępne jest od wczoraj na PC oraz Xbox One i Xbox Series S/X – wersja na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch i urządzenia mobilne zostanie udostępniona w przyszłym roku. Dlaczego mówimy o hicie? Bo ta – stosunkowa niewielka – gra zdołała w dobę przyciągnąć na Steam aż 104,174 graczy w szczytowym momencie, a obecnie bawi się w niej ponad 22 tysiące osób. Gra może pochwalić się także oceną na poziomie 77 punktów w serwisie Metacritic i trudno się dziwić, bo to luźna, zabawna i wciągająca produkcja z syndromem „jeszcze jednej rundy”. Jeśli jesteście posiadaczami abonamentu Game Pass, to już teraz możecie wypróbować ją samodzielnie – ale nie zapomnijcie zaprosić znajomych!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news