Artykuł sponsorowany

ParcelABC umożliwia płatności kryptowalutami w ramach swojej globalnej platformy dostarczania przesyłek

Redakcja Antyweb
ParcelABC umożliwia płatności kryptowalutami w ramach swojej globalnej platformy dostarczania przesyłek
0

Technologia blockchain błyskawicznie, choć bez większego rozgłosu, podbija nowe sektory i branże.

Zapewnia liczne korzyści innowacyjnym firmom, a istotną rolę w jej popularyzacji odgrywają płatności kryptowalutami. Parcel ABC, szybko rozwijająca się globalna platforma dostarczania przesyłek, umożliwi korzystanie z płatności kryptowalutami za pośrednictwem serwisu Bitcoinus, stając się tym samym pierwszą firmą w branży udostępniającą tę formę płatności klientom.

Dynamiczny gracz globalny

Platforma ParcelABC jest innowacyjnym rozwiązaniem ustanawiającym nowe zasady na globalnym rynku dostarczania przesyłek. Powstała z myślą o wykorzystaniu pustego miejsca w pojazdach kurierów i firm przewozowych. Taka strategia daje pewność, że nawet przesyłki ekspresowe będą dostarczane bezpiecznie i w najniższej cenie, a na tym przecież zależy klientom indywidualnym i firmom.

Jedyny w swoim rodzaju algorytm łączy najbardziej niezawodnych kurierów z całego świata w jedną sieć. Po złożeniu przez klienta zamówienia firma ParcelABC wyszukuje puste miejsce z przeznaczeniem na przesyłkę klienta w jednym z wielu pojazdów dostawczych jadących wybraną trasą. System planuje trasę, optymalizując ją pod kątem czasu lub ceny albo i czasu, i ceny. Po wysłaniu przesyłka może być przewożona pojazdami kilku firm kurierskich lub przewozowych, zanim dotrze do adresata, a na życzenie może zostać dostarczona tylko przez jednego kuriera.

Od samego początku szukamy coraz bardziej innowacyjnych sposobów na świadczenie usług w sposób gwarantujący zadowolenie każdego klienta. Skupiamy się na uwzględnianiu wszystkich bez wyjątku potrzeb i dostosowywaniu się do zachodzących szybko zmian.

„Firma Parcel ABC może się pochwalić innowacyjnym modelem biznesowym, który spełnia codzienne potrzeby każdego rodzaju klientów” — powiedział dyrektor generalny Andrius Balkunas.

Gwałtowny rozwój płatności kryptowalutami na całym świecie

Ze statystyk wynika, że dziennie realizowane są średnio 203 133 transakcje z użyciem bitcoinów, a także setek innych walut alternatywnych dla bitcoina. Branża płatności typu blockchain jest wciąż w powijakach, ale już odniosła sukces polegający na błyskawicznym rozwoju, z kapitalizacją rynkową na poziomie 250 miliardów USD.

Kryptowaluty codziennie zyskują na wartości, w związku z czym przyciągają coraz liczniejsze grono użytkowników. Przewiduje się, że do końca 2018 roku ponad 30 milionów aktywnych posiadaczy kryptowalut będzie kupować i sprzedawać produkty oraz usługi, używając nowej formy płatności. Z niektórych badań wynika, że zaledwie rok później liczba ta powinna się podwoić. Bitcoin, ethereum i wiele innych najpopularniejszych kryptowalut zyskują naprawdę globalny zasięg, co umożliwia bezproblemowe posługiwanie się nimi na całym świecie.

Kryptopłatności przyciągają też nowych klientów

Przyjęcie technologii blockchain wiąże się z nowymi sposobnościami biznesowymi, ponieważ pojawiają się nieznane dotąd kanały generowania przychodów. Na całym świecie miliony ludzi posiadających kryptowaluty szukają sposobów ich wydawania. Kryptopłatności za pośrednictwem serwisu Bitcoinus otwierają darmowy kanał dodatkowego przepływu gotówki do firmy ParcelABC, na czym firmie zależy ze względu na plany kontynuowania szybkiego rozwoju na bardzo konkurencyjnym rynku.

Integracja kryptopłatności skonsoliduje cele firmy ParcelABC związane z ekspansją na rynku azjatyckim i pozyskiwaniem klientów posługujących się kryptowalutami. Azja jest jedną z najbardziej przyjaznych dla kryptowalut stref na świecie — region ten obejmuje obiecujące rynki przychylne przyjęciu technologii blockchain, a tym samym kryptopłatności. Kryptopłatności zapewnią firmie ParcelABC pomyślną ekspansję, a dodatkowo pogłębią zaufanie, jakim darzą ją klienci, i wzmocnią wsparcie z ich strony.

Oferowanie najlepszych stawek za dostarczanie przesyłek dla firm i osób prywatnych nie zawsze wystarcza. Dlatego firma ParcelABC poszła o krok dalej i zdecydowała się na wdrożenie płatności kryptowalutami. W ten sposób zyskała więcej możliwości w nieustannie rozwijającym się świecie handlu elektronicznego.

Technologia blockchain: najwyższa skuteczność płatności

Technologia blockchain to szansa na naprawdę bezpieczne i szybkie realizowanie płatności. Pozwala klientom zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Jako szybko rozwijająca się platforma o globalnym zasięgu ParcelABC uważa efektywność za jeden z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii oferowanej przez serwis Bitcoinus system płatności firmy ParcelABC umożliwi szybszą realizację transakcji — po najniższych kosztach. Prognozuje się dalszy wzrost już i tak bardzo wysokiego stopnia zadowolenia klientów.

Obecnie rynek zmienia się w błyskawicznym tempie. Firma ParcelABC musi dostosowywać się do szybko zmieniającej się sytuacji na rynku oraz do życzeń i wymagań klientów. Wprowadzenie płatności kryptowalutami za pośrednictwem serwisu Bitcoinus pozwoli jej podbić jeszcze większą część rynku, poszerzyć zakres usług i wyjść naprzeciw potrzebom klientów — którzy będą mieli do dyspozycji wiele różnych opcji płatności.

Więcej informacji na temat usług dostarczania przesyłek, jakie oferuje firma ParcelABC, można znaleźć na stronie internetowej www.parcelabc.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu