Apple

Jest sposób na darmowe Apple TV+. Szef Apple nie wyklucza zniżek w pakietach usług

Konrad Kozłowski
Jest sposób na darmowe Apple TV+. Szef Apple nie wyklucza zniżek w pakietach usług
7

Rozszerzająca się oferta usług Apple sprawia, że firma coraz częściej wprowadza specjalne oferty, w tym darmowe Apple TV+ dla konkretnej grupy klientów.

Apple TV+ za darmo dla studentów z subskrypcją Apple Music

W przeddzień uruchomienia usługi VOD Apple TV+, aktorka Hailee Steinfeld występująca w serialu oryginalnym Apple pt. Dickinson, zapowiedziała na Twitterze świetną promocję dla studentów, którzy posiadają lub wykupią subskrypcję Apple Music. Usługa muzyczna Apple kosztuje w naszym kraju jedyne 9,99 zł, a dodatkowo w pakiecie użytkownicy tej usługi będą mogli oglądać programy z oferty Apple TV+ zupełnie za darmo. Pełny poradnik krok po kroku w jaki sposób aktywować studencką subskrypcję Apple Music znajdziecie na stronie Apple.

Tim Cook, szef Apple, nie wyklucza zniżek w pakietach usług

Rosnąca jak na drożdżach ofertach Apple aż prosi się o utworzenie pakietów, dzięki którym będziemy mogli sumarycznie płacić mniej, a korzystać z większej liczby usług. Apple oferuje przecież między innymi przestrzeń w chmurze iCloud, muzyczny serwis Apple Music, zupełnie nowe VOD Apple TV+, a także Apple Care. Jedynymi sposobami na zaoszczędzenie są powyższa oferta dla studentów oraz zakup nowego urządzenia Apple, wraz z którym otrzymujemy dostęp do Apple TV+ na rok za darmo. Nic dziwnego, że media mające możliwość zadać pytanie CEO Apple dociekały w tym temacie.

"Patrzymy na każdą z usług z osobna i decydujemy co będzie dla niej najlepsze. Nie wykluczę, że w przyszłości pojawią się nowe możliwości [na promocje]."

Jego odpowiedź nie była tak konkretna, jak byśmy tego chcieli, ale ewidentnie widać, że szef Apple nie wyklucza możliwości stworzenia nowych promocyjnych ofert. Użytkownicy wielu produktów Apple z pewnością wyczekują takich kroków. Wiem o tym bardzo dobrze, bo jestem jednym z nich i z przyjemnością uruchomiłbym jedną, wspólną subskrypcję dla wielu usług, by nią wygodniej zarządzać i po prostu płacić mniej.

Zdjęcie: Apple

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu