iOS

Oto najlepsze lipcowe aplikacje na iOS według AntyApps!

TP
Tomasz Popielarczyk
2

Lipiec chyli się ku końcowi, warto zatem wziąć się za drobne podsumowanie i wskazać palcem tytuły o których pisaliśmy, jednocześnie będące takimi, obok których nie powinniście przejść obojętnie! Jak co miesiąc gorąco zachęcam do przejrzenia odpowiedniego tagu, a może znajdziecie tam jeszcze coś, co...

Lipiec chyli się ku końcowi, warto zatem wziąć się za drobne podsumowanie i wskazać palcem tytuły o których pisaliśmy, jednocześnie będące takimi, obok których nie powinniście przejść obojętnie! Jak co miesiąc gorąco zachęcam do przejrzenia odpowiedniego tagu, a może znajdziecie tam jeszcze coś, co wyjątkowo przypadnie wam do gustu, a umknęło wam przy publikacji?

Artykuł pochodzi z serwisu z recenzjami aplikacji mobilnych AntyApps.

Blackwell: Legacy

Przyjemna, rozpikselowana, przygodówka od twórcy The Shivah trafiła na urządzenia mobilne i od razu podbiła moje serce. Jeżeli lubicie gry z solidnie napisanymi dialogami i nienaganną historią, warto dać grze szansę!

Przejdź do wpisu.

Duckie Deck

Rodzime studio, które specjalizuje się w tworzeniu aplikacji dla dzieci i odnosi na tym polu wiele międzynardowowych sukcesów, w tym miesiącu zaatakowało AntyApps dwiema swymi najświeższymi produkcjami, których zadaniem jest przekonanie maluchów, że mycie zębów i obcinanie paznokci to nic strasznego -- a wręcz przeciwnie! Poznajcie Hungry Clipper oraz With Teeth!

Przejdź do wpisu.

Dulux Visualizer

Aplikacja będąca narzędziem promocyjnym? Czemu nie, jeśli jest tak porządnie zrobiona jak ta, którą firma Dulux chce nas zachęcić do zakupu swoich produktów!

Przejdź do wpisu.

Modern Combat 5: Blackout

Uwielbiana strzelanina Gameloftu w najnowszej odsłonie. Jeszcze ładniej, jeszcze efektowniej i bardziej wciągająco. Tak widowiskowo nie było jeszcze nigdy wcześniej! Kilka godzin zabawy w pojedynkę i możemy ruszać na sieciowe potyczki, gotowi?

Przejdź do wpisu.

Nozoku Rush

Emocjonująca gra, opierająca się na odejmowaniu w zakresie 0-9. Nie wierzycie? Przekonajcie się zatem na własnej skórze!

Przejdź do wpisu.

Percentage Calculator

Niby oczywistość, a jednak wciąż wielu ludzi sobie z tym nie radzi -- jak obliczyć procent? Jak dowiedzieć się, ile produkt będzie kosztował po / przed przeceną? Z tą aplikacją to raptem kilka kliknięć -- i gotowe!

Przejdź do wpisu.

Pics2MOV

Za dużo zdjęć z wakacji i nie wiecie jak zebrać je w porządny kolaż którym pochwalicie się przed znajomymi? Zatem może warto zamienić je w... film, który okrasicie muzyką i zestawem efektów specjalnych?

Przejdź do wpisu.

Tengami

To jedna z tych gier, które zapadają na długo w pamięci. Czaruje już od pierwszych chwil swym orientalnym klimatem, który wprost wylewa się z ekranów. Czaruje też minimalistycznymi wskazówkami, a ostatecznie wciąga niesamowicie jako gra przygodowa. Zdecydowanie jeden z tytułów, który w zalewie appstore'owych produkcji bardzo pozytywnie się na ich tle wyróżnia.

Przejdź do wpisu.

Timeless

Przykład aplikacji ponadczasowej, bo komu nigdy nie przydaje się minutnik? Estetyczny, dopracowany i posiadający funkcję uruchamiania kilku zegarów jednocześnie!

Przejdź do wpisu.

Uncanny X-men: Days of Future Past

Bardzo pozytywne zaskoczenie -- pierwsza gra z superbohaterami na urządzeniach mobilnych, która naprawdę wypada bardzo pozytywnie. Zestaw bohaterów wplątany w fabułę znaną z ostatniego filmu (oraz, oczywiście, serii komiksów) musi dać sobie radę w środowisku 2D, gdzie roi się od pułapek i wrogo nastawionych mutantów.

Przejdź do wpisu.

Waterminder

Nawadnianie organizmu, szczególnie podczas takich upałów z jakimi ostatnio zmagamy się w Polsce, to konieczność. Nie zapominajcie o tym! A jeżeli wam się zdarzy... to niewielka aplikacja, która będzie na bieżąco przypominała, że czas na odrobinę wody.

Przejdź do wpisu.

Zdrowa +

Aplikacja dla kobiet, która tym razem nie skupia się ani na makijażu, ani idealnie ułożonych włosach, a... dbanie o swoje zdrowie. Oprócz tworzenia kalendarium wizyt u specjalistów, możemy również poczytać porady, a także szczegółowy wykaz badań, które warto cyklicznie wykonywać. Na zdrowie!

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu