Moje przemyślenia

[Aktualizacja] Orange w odpowiedzi przygotowuje coś w sam raz dla mnie

GU
Grzegorz Ułan
28

Wspominałem przy wpisie o reakcji T-Mobile na atrakcyjną nową ofertę Play-a, iż liczę na coś więcej od Orange. Jeżeli potwierdzą się informacje podane przez GSMonline.pl, będzie to dla mnie idealna oferta. Podane na stronie warianty oferty dotyczą na razie tylko klientów biznesowych, ale wróżą ró...

Wspominałem przy wpisie o reakcji T-Mobile na atrakcyjną nową ofertę Play-a, iż liczę na coś więcej od Orange. Jeżeli potwierdzą się informacje podane przez GSMonline.pl, będzie to dla mnie idealna oferta.

Podane na stronie warianty oferty dotyczą na razie tylko klientów biznesowych, ale wróżą równie atrakcyjną w przypadku klientów indywidualnych. Obecnie korzystam z najtańszego abonamentu oraz przesyłu danych 2GB. Za wszystko, łącznie z przekroczonym limitem rozmów płacę średnio 90 zł miesięcznie. Gdybym zdecydował się na nową taryfę Nowa Firma MAX za 79 zł z VAT miałbym wyraźną oszczędność na abonamencie, nie tracąc 2GB transferu danych i do tego nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w cenie.

Wprawdzie na swoim blogu rzecznik Orange, Pan Wojtek Jabczyński informuje, iż nowa oferta jest dopiero przygotowywana i pojawi się dopiero za kilka tygodniu po zakończeniu rebrandingu marki TP, jednak cieszy fakt, iż takie zmiany następują, z korzyścią dla klientów, we wszystkich naszych telekomach (Plus zapewne również zareaguje). Osobiście cieszy mnie w takich abonamentach łatwość w przewidywaniu kosztów, które zawsze zamykają się w jednej kwocie, niezależnie od intensywności wykorzystania. Zaznaczam, iż korzystne tylko w przypadku, gdy nasze koszty zwykle przekraczały te z nowych zryczałtowanych abonamentów.

Z wpisu na blogu rzecznika, możemy również wywnioskować, iż nowa oferta Orange ma przebić tę od Play i T-Mobile, więc chyba jest na co czekać:). Oczywiście będziemy Was informować na bieżąco o nowej ofercie, gdy już otrzymamy potwierdzone informacje o planach Orange.

A jak według Was powinna wyglądać, idealna dla Was, oferta Waszego operatora?

Aktualizacja:

Rzecznik Orange potwierdził wczoraj nową ofertę dla biznesu. Więc jeżeli Wasze średnie wydatki na abonament z internetem w Orange przekraczają 100 zł, możecie już pytać o nową ofertę bez limitów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

oranget-mobilePlaynowa oferta