Telekomy

Orange na kartę bez limitu za 25 zł dla przenoszących numer jak i dla stałych klientów

Grzegorz Ułan
Orange na kartę bez limitu za 25 zł dla przenoszących numer jak i dla stałych klientów
17

To bolączka ofert u naszych telekomów, nowi, a zwłaszcza przenoszący numer od innego operatora zwykle mają lepsze opcje do wyboru niż stali klienci. Orange postanowił właśnie w ofercie na kartę zmienić to i zrównał cenę za całkiem ciekawą opcję nielimitowanych rozmów, SMS-ów i paczki gigabajtów, o której później - dla przenoszących numer jak i obecnych klientów.

Pierwszy raz o tej ofercie Rozmowy i SMSy bez limitu + GB pisałem Wam w połowie wakacji, kiedy to znacząco wzrosła liczba GB w tej usłudze. Z tym, że znacznie różniła się ona dla przenoszących numer od tej dla obecnych klientów, jeśli chodzi o cenę usługi.

Obecni dostawali na start, oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów 15 GB, po roku 17 GB, a po 3 latach 20 GB za 35 zł. Osoby przenoszące numer już na start mogły liczyć na 35 GB i za niższą cenę 28 zł.

Teraz ceny te zrównano i zarówno obecni, jak i przenoszący numer zapłacą za tę taryfę 25 zł. Nie zmienią się natomiast paczki danych i zasady naliczania. Tak więc, stali klienci nadal liczbę GB będą mieli uzależnioną od stażu w sieci, a przenoszący dostaną od razu 35 GB.

Dodatkowo w każdej z opcji w przypadku automatycznego odnawiania usługi, każdy z klientów będzie miał zwiększaną liczbę GB, czyli na przykład nowi klienci w pierwszym miesiącu dostaną 15 GB, w drugim 16 GB, a w trzecim 17 GB itd. W przypadku wyłączenia usługi i ponownego jej włączenia cykl naliczania dodatkowych GB rozpoczyna się od nowa.

Więcej szczegółów na temat nowej oferty wraz z regulaminami znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: Blog Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu