Telekomy

HBO GO za darmo przez miesiąc, Tidal na 3 miesiące w prezencie na święta od Play

GU
Grzegorz Ułan
20

Jeśli jesteś klientem Play i masz aktywny numer w abonamencie lub na kartę możesz liczyć na ciekawe prezenty od Play na święta.

Wystarczy wejść na stronę Święta z Team Play i wybrać jednego z członków Team Play, będącymi partnerami akcji, no i zdecydować się na któryś z prezentów.

Do wyboru mamy 3 miesiące Tidal Premium za darmo (jeszcze nie jest dostępny, ale jest informacja, że pojawi się dziś). Miesiąc darmowego dostępu do HBO GO oraz 2 GB transferu danych, ważnego 30 dni dla klientów Play na kartę. Oprócz tego są też prezenty w postaci paczki dodatków dostępnych w serwisie dogry.pl.

To są trzy opcje do wyboru, według regulaminu na każdy numer w sieci Play przypada jedna opcja, więc na jednym numerze możemy aktywować każdą z tych promocji z osobna.

Każdy z Uczestników w ramach Akcji może otrzymać maksymalnie po jednej Nagrodzie określonej w §7 ust.1 ppkt. a-c dla każdego posiadanego aktywnego numeru telefonu (MSISDN) w sieci komórkowej Partnera.

Jeśli chodzi o HBO GO macie czas na aktywację dostępu do 23 grudnia, przy czym należy pamiętać, że ilość voucherów jest ograniczona do 15 tysięcy sztuk. W przypadku Tidala nie jest podany termin aktywacji, ale też jest ograniczenie ilościowe w liczbie 10 tysięcy voucherów. Według regulaminu uzyskany kod dostępu można przekazać innej osobie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu