57

Wow! Nawet 50 GB i no limit na rozmowy i wiadomości za 28 zł w ofercie na kartę w Orange

logo orange
Powoli walka o klienta w prepaidzie, gdzie operatorzy potracili po kilka milionów numerów, zmierza do niewyobrażalnych jeszcze niedawno rozmiarów. Jak podaje Telepolis, Orange kilkukrotnie podwyższył właśnie liczbę GB w usłudze Rozmowy i SMSy bez limitu +GB.

Zacznijmy od standardowej oferty w usłudze Rozmowy i SMSy bez limitu +GB. Przy aktywacji usługi na 7 dni za 12 zł, dostaniemy 15 GB (wcześniej 2 GB) transferu danych i nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich. Jeśli wykupimy usługę na 31 dni lub ustawimy ją jako cykliczną, w zależności od stażu otrzymamy 15 GB (poniżej roku), 17 GB (do 3 lat) i 20 GB (powyżej 3 lat) za 35 zł.

ile GB otrzymasz orange staż abonenta wielkość pakietu limit GB w UE

Limit transferu GB w UE pozostaje bez zmian, dla 7 dni jest to 0,61 GB, a w usłudze miesięcznej 1,76 GB.

jak włączyć ofertę dla przenoszących numer grafika instrukcja orange

Dla przenoszących numer, na start trzeba doładować konto kwotą minimum 30 zł, by aktywować bonus 15 GB, ważny 31 dni. Następnie włączamy usługę „Cykliczne Rozmowy i SMSy bez limitu oraz GB dla przenoszących numer”, a w nim 35 GB za który zapłacimy 28 zł miesięcznie. Łącznie więc w pakiecie mamy 50 GB i nielimitowane rozmowy i wiadomości. Należy pamiętać przy tym, że te dodatkowe 15 GB będzie przysługiwało tylko przez pierwsze 31 dni w Orange, jednak z każdym kolejnym cyklicznym odnowieniem usługi będziemy dostawali 1 GB więcej niż w poprzednim okresie.

Szczegóły oraz regulaminy nowej oferty znajdziecie na stronie dla przenoszących numer do Orange, oraz na stornie usługi Rozmowy i SMSy bez limitu +GB.

Źródło: Telepolis.