10

Orange Fab czeka na dobre polskie projekty! Zobacz jakie wybrali w amerykańskiej edycji

Orange Fab Jest to program dla małych i średnich firm i osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Jest to szansa na pozyskanie Orange jako partnera dla waszego biznesu i przy okazji bonusu w wysokości 40 000 zł (bez oddawania udziałów) O tym jednak już pisałem w poprzednim wpisie. Dziś chciałbym wam jedynie przypomnieć, że do programu […]

Orange Fab Jest to program dla małych i średnich firm i osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Jest to szansa na pozyskanie Orange jako partnera dla waszego biznesu i przy okazji bonusu w wysokości 40 000 zł (bez oddawania udziałów)

O tym jednak już pisałem w poprzednim wpisie. Dziś chciałbym wam jedynie przypomnieć, że do programu można zgłaszać się do 24 marca i do tego serdecznie wszystkie projekty zachęcam. Współpraca z Orange może może skutecznie rozkręcić biznes – oferują dostęp do własnych kanałów dystrybucji, do infrastruktury oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne.

Jeśli więc wasz projekt pasuje do jednej z wymienionych w programie kategorii to nie zastawiałabym się i spróbował. Nic nie tracicie i nie musicie oddawać nikomu udziałów w waszej firmie. Jeśli się natomiast uda jest szansa na pozyskanie partnera o naprawdę globalnym zasięgu i globalnych możliwościach.

Gdybym jako Antyweb na przykład mógł wystartować w takim programie to bardzo chętnie „wykorzystałbym” kanał dystrybucji jaki posiadają do zwiększenia czytelnictw na Antyweb :) Niestety nie łapię się raczej do opisanych kategorii a jako juror w konkursie i partner medialny po prostu nie mogę się do Orange Fab zapisać.

Jeśli wahacie się czy wasz biznes nadaje się do takiego programu to przytoczę wam klika przykładów firm które są w drugiej edycji amerykańskiej wersji Orange Fab :

1-Page: platforma rekrutacyjna wykorzystująca elementy grywalizacji

The One-Page Company Inc | Enterprise Hire 1-Page Job Proposal System

Flamestower – niezły odlot. Małe urządzenie które wykorzystuje ogień i wodę do tego aby naładować twój telefon. Musicie zobaczyć ten film.

Chronos to narzędzie które pozwoli ci lepiej zrozumieć na co poświęcasz swój czas dzięki czemu możesz po prostu bardziej optymalnie planować to co robisz i gzie.

chronos - find your time

2600hz: Cloud service zaprojektowany do utrzymywania i hostowania różnego rodzaju aplikacji oraz rozwiązań bazujących na chmurze.

2600hz

Fiverun: Opisują siebie jako „social catalog platform that connects your products, to your customers”. Rozwiązanie mobilne dla sklepów detalicznych i wszystkich którzy poszukują lepszej ekspozycji szczególnie w mobilu.

Fiverun

Angaza: Oferuje produkty zasilające urządzenia poprzez energię słoneczną, produkty w bardzo dobrych cenach kierowane do krajów trzeciego świata gdzie cena jest kluczowyn

Angaza Design

Videopixie:Marketplace dla usług video. Czyli każdy może zamówić przygotowanie profesjonalnego filmu (tak zakładam)

Hire professional video freelancers | Videopixie


Tekst powstał przy współpracy z Orange Polska