Smartfony

OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro oficjalnie w Polsce. Znamy ceny

Piotr Kurek
OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro oficjalnie w Polsce. Znamy ceny
53

Dziś premiera nowych telefonów OnePlus, o których wiemy od dłuższego czasu. Z każdym tygodniem do sieci trafiały kolejne plotki i przecieki, które w większości potwierdziły się na zakończonej właśnie prezentacji. Już dziś możecie zamawiać OnePlus 7 oraz OnePlus 7 Pro w polskich sklepach.

Dystrybucją nowych smartfonów OnePlus w Polsce zajmie się firma NTT System. To w jej ofercie znajdą się początkowo dwa modele, których światowa premiera miała miejsce dzisiaj. To OnePlus 7 oraz OnePlus 7 Pro, które jeszcze na początku czerwca trafią do polskich sklepów w kilku wariantach kolorystycznych i o różnych specyfikacjach technicznych.

Marka OnePlus jest obecna na światowych rynkach od kilku lat i w niektórych regionach już uzyskała bardzo wysoką pozycję. W Polsce dopiero wkracza na rynek za pośrednictwem NTT System, jako jedynego dystrybutora.  Dostawcę na tle innych wyróżnia – poza bardzo wysoką jakością produktów – formuła sprzedaży. Smartfony OnePlus są dostępne tylko w sieciach E-commerce, czyli u detalistów, którzy prowadzą sprzedaż przez Internet.

— mówi Grzegorz Kania, Pełnomocnik Zarządu NTT System ds. Urządzeń Mobilnych.


Zobacz też: OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro już oficjalnie i bez tajemnic. Czym zaskoczył nowy chiński zabójca flagowców?

OnePlus 7 oficjalnie w Polsce. Wersje i kolorystyka dostępna w polskich sklepach

OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro w Polsce będą dostępne w kilku wersjach. Zarówno pod względem specyfikacji technicznej, jak i kolorystyki.  W pierwszej kolejności, do sklepów trafi OnePlus 7 Pro Mirror Gray 6GB RAM + 128GB i 8GB RAM + 256GB oraz OnePlus 7 Pro Nebula Blue 8GB RAM + 256GB i 12GB RAM+ 256GB. W Polsce pojawi się również OnePlus 7 Mirror Gray 6GB RAM + 128GB i 8GB RAM + 256GB oraz OnePlus 7 Pro Almond 8GB RAM + 256GB.

Zobacz też: Wszystko o OnePlus 7 i 7 Pro. Flagowiec, który szybkością wygra z każdym

Niestety w chwili obecnej nie znamy cen poszczególnych modeli ani konkretnej daty wprowadzenia ich na polski rynek. Wiadomo natomiast, że ma się to odbyć jeszcze w tym miesiącu, a smartfony będą sprzedawane przez internet w najpopularniejszych sklepach z elektroniką.


Aktualizacja

Smartfony OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro pojawiły się w ofercie sklepu internetowego x-kom, który już teraz przyjmuje zamówienia, a wysyłka planowana jest po 3 czerwca.

  • OnePlus 7 Pro 6GB + 128GB – 3099 zł
  • OnePlus 7 Pro 8GB + 256GB – 3299 zł
  • OnePlus 7 Pro 12GB + 256GB – 3599 zł
  • OnePlus 7 6GB + 128GB – 2449 zł
  • OnePlus 7 8GB + 256GB – 2649 zł

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot