Aplikacje webowe

Odkrywaj muzykę ze Spotify już dostępne dla wszystkich użytkowników

Grzegorz Ułan
Odkrywaj muzykę ze Spotify już dostępne dla wszystkich użytkowników
8

O nowej zakładce w przeglądarkowej wersji Spotify pisaliśmy Wam pod koniec kwietnia, dziś zauważyłem na swoim koncie tę opcję aktywną. To nic innego jak propozycje utworów do odsłuchania, zebrane na podstawie słuchanych przez nas piosenek. Aktualnie po wejściu na web player Spotify udostępniona z...

O nowej zakładce w przeglądarkowej wersji Spotify pisaliśmy Wam pod koniec kwietnia, dziś zauważyłem na swoim koncie tę opcję aktywną.

To nic innego jak propozycje utworów do odsłuchania, zebrane na podstawie słuchanych przez nas piosenek. Aktualnie po wejściu na web player Spotify udostępniona została lista popularnych obecnie utworów, a w miarę upływu czasu i odsłuchiwanych piosenek zapełni się nam listą rekomendacji oraz powiązanych pozycji muzycznych.

paktofonika

Interesująco została rozwiązana opcja odsłuchu tych proponowanych utworów, a mianowicie, nawet jak aktualnie odsłuchujemy jakieś piosenki, wystarczy kliknąć myszką na daną pozycję i przytrzymać dłużej, aktualny utwór zostanie wyciszony, a uruchomi się wskazana piosenka i to od momentu kiedy już, że tak powiem, jest rozkręcona.

Schowek02

Web Player Spotify dostępny jest pod tym adresem. Miłego odsłuchiwania:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Spotify