18

Nowy standard w PLAY – darmowe połączenia i SMS-y na zawsze

Na trwającej właśnie konferencji Play zapowiedział kilka nowości. Już po zapowiedzi na blogu Play można było się domyślić, że dotyczyć one będą użytkowników oferty Formuła Play, PlayMIXtura, Play na kartę oraz Formuła MIX. Rzecznik Play już chyba zachowawczo zapowiedział, że nie będzie to rewolucja, ale spore udogodnienie dla klientów PLAY. Tak też się stało i […]

Na trwającej właśnie konferencji Play zapowiedział kilka nowości. Już po zapowiedzi na blogu Play można było się domyślić, że dotyczyć one będą użytkowników oferty Formuła Play, PlayMIXtura, Play na kartę oraz Formuła MIX.

Rzecznik Play już chyba zachowawczo zapowiedział, że nie będzie to rewolucja, ale spore udogodnienie dla klientów PLAY. Tak też się stało i Play zapowiedział darmowe połączenia głosowe i SMS-y w ramach sieci P4 w wymienionych taryfach.

play23

sdddsd

dfdfdf

ddsfsf

To dość atrakcyjna oferta dla klientów Play, być może też przyciągnie nowych klientów z innych sieci. Więc można powiedzieć, że Play dobrze rozpoczął ten rok, czekamy jeszcze na nowe oferty poza sieć, która często jest kluczowa dla wielu potencjalnych klientów.

Konferencja Play na żywo /retransmisja od 5:15/: