Telekomy

[Krótko] Nielimitowany Internet LTE w Orange!

Grzegorz Ułan
104

W końcu doczekałem się takiej wiadomości od mojego własnego operatora. Na razie mobilnego, czekam na podobny ruch od Cyfrowego Polsatu, który również udostępnił taką opcję, ale tylko dla nowych klientów. Orange udostępnił właśnie nielimitowany Internet dla wszystkich klientów abonamentowych (Oran...

W końcu doczekałem się takiej wiadomości od mojego własnego operatora. Na razie mobilnego, czekam na podobny ruch od Cyfrowego Polsatu, który również udostępnił taką opcję, ale tylko dla nowych klientów.

Orange udostępnił właśnie nielimitowany Internet dla wszystkich klientów abonamentowych (Orange oraz nju mobile), zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym, obecnym oraz przyszłym.

Promocja trwa od dziś, czyli 21 października do 31 marca 2015 roku. W tym okresie po osiągnięciu limitu w abonamencie możemy nadal korzystać z dostępu do sieci na pełnej prędkości pod warunkiem obecności w zasięgi sieci 4G.

Jak pisze Rzecznik Orange, nie ma żadnych limitów czy "lejków", ale jak czytamy w regulaminie jest jedno małe obostrzenie:

Orange może ograniczyć prędkość transmisji danych do nie mniej niż 16 kb/s w przypadku, gdy sposób
korzystania z transmisji danych zagraża stabilności funkcjonowania i dostępności sieci dla innych użytkowników.

Czyli podobnie jak w CP, w przypadku gdy nadmiernie wykorzystujemy ten transfer musimy liczyć się wprowadzeniem takiego ograniczenia transferu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile