Gry

Zapowiada się rewelacyjnie! Zobaczcie nowy fragment rozgrywki z Cyberpunk 2077

PW
Paweł Winiarski
19

Macie wolne 15 minut? Nawet jeśli nie macie, to zorganizujcie sobie tak czas, by przeznaczyć go na nowy materiał z rozgrywki Cyberpunk 2077. Zapewniam Was, że warto.

CD Projekt Red opublikował własnie trwające blisko 15 minut nowe wideo z Cyberpunk 2077. Zobaczycie w nim mechanizmy rozgrywki oraz jedną misję.

Główny bohater gry - V - próbuje w nim zdobyć zaufanie The Voodoo Boys, lokalnych gangsterów. Jakby tego było mało, zinfiltruje siedzibę organizacji, której członkowie starają się upodobnić do...zwierząt.

Można tu zobaczyć dwa style rozgrywki. Solo to taki komandos, który w ogóle nie myśli o skradaniu i wykorzystuje siłę swoich mięśni oraz znalezioną broń. Netrunner natomiast pokazuje bardziej skradankowe podejście z wykorzystaniem umiejętności hackowania napotkanych systemów.

Zobaczycie tu też kreator postaci, w którym dostosujemy zarówno podstawowe atrybuty jak również wygląd bohatera lub bohaterki. Ah - jest też Keanu Reeves.

Nie ukrywam, że po ogłoszeniu prac nad Cyberpunk 2077 nie byłem specjalnie przekonany do tej produkcji. Po pierwszym pokazie CD Projekt Red mocno mnie jednak ten tytuł zaintrygował, a teraz zwyczajnie wiem, że w kwietniu kupię swój własny egzemplarz gry. Myślę też, że decyzja o skupieniu swoich prac nad dwiema markami (Wiedźmin i Cyberpunk) to dla tego studia strzał w dziesiątkę. Pozostaje czekać i trzymać kciuki, by gra była hitem. Ale czy ktoś spodziewa się innego scenariusza? Milion wyświetleń materiału w niecałą dobę mówi jedno - ludzie czekają i będą kupować tę grę - zarówno na premierę jak i przez kolejne miesiące. A patrząc na sprzedaż Wiedźmina 3 - również przez kolejne lata. Cyberpunk 2077 trafi na rynek 16 kwietnia 2020 roku. Gra dotrze na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

Zobacz też:

Wszystko o Cyberpunk 2077

W co zagrać przed Cyberpunk 2077?
Jakiej muzyki posłuchać przed Cyberpunk 2077?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: