Gry

PlayStation Plus we wrześniu. Gry na PlayStation 4 po podwyżce abonamentu

Kamil Świtalski
PlayStation Plus we wrześniu. Gry na PlayStation 4 po podwyżce abonamentu
5

Sony zaprezentowało tytuły, w które zagramy w ramach usługi PlayStation Plus w przyszłym miesiącu.

Zbliża się wrzesień. Dla wielu z Was oznacza to koniec wakacji i powrót do szkół. Jak najlepiej umilić sobie chłodnie wieczory w pierwszym miesiącu jesieni? Grając w świetne gry. Po kontrowersyjnym lipcu i całkiem fajnym sierpniu, oferta PlayStation Plus po wakacjach jest naprawdę interesująca.

Pierwszym tytułem dostępnym we wrześniowej ofercie PlayStation Plus jest Batman: Arkham Knight. Tego bohatera nie trzeba nikomu przedstawiać. Zwieńczenie trylogii, rozgrywające się rok po wydarzeniach przedstawionych w Arkham City. W tej części będziecie mieć w końcu okazję zasiąść za sterami legendarnego pojazdu Batmana — Batmobila. Recenzja Batman: Arkham Knight nie pozostawia wątpliwości, że warto w tę grę zagrać — po latach wciąż daje od groma frajdy!

Drugim tytułem jest Darksiders III. Trzecia odsłona cyklu, w której gracz powraca na Ziemię dotkniętą apokalipsą. Jest to dynamiczny hack-n-slash z elementami przygodowymi. Swoimi przemyśleniami na temat tej gry podzielił się Artur Janczak, którzy przygotował dla Was recenzję Darksiders III.

Warto też pamiętać, że od 1 sierpnia wzrosła cena za abonament PlayStation Plus. Osoby, które decydują się na zakup miesięcznego dostępu do usług, zapłacą 37 zł. Podwyżka, wynosząca 4 zł, nie obejmuje pozostałych wariantów abonamentu — kwartalnego i rocznego.

PlayStation Plus. Co z grami na PlayStation 3 i PlayStation Vita?

Jeśli szukacie gier na PS3 i PS Vita to niestety muszę Was rozczarować. Sony przestało oferować tytuły na te konsole w ramach usługi PlayStation Plus. Od marca, w abonamencie znajdują się tylko pozycje na PlayStation 4. Warto jednak dodać, że w przyszłości mogą pojawić się tytuły, w które zagracie także na PS3 i PS Vita dzięki tak zwanemu Cross-Buy, która przy zakupie lub do daniu do biblioteki gry na PlayStation 4 w wersji cyfrowej, automatycznie przypisuje do konta wersję tej samej gry na PlayStation Vita i PlayStation 3.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu